Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Un capitol important se încheie”
0
După cazul Balogun, o altă națională vrea să conteste la FIFA cartonașul roșu primit în „optimile” CM 2026
1
Rusescu i-a văzut în Portugalia - Spania și s-a pronunțat: „Trei jucători neinspirați”
0
Scrisoare oficială către FIFA după eliminarea controversată de la Mondial: „Este un abuz!”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Minte Cârțu și când doarme. Dacă ar fi existat oferta, l-ar fi dat Rotaru cu două mâini
Sa fim pozitivi. Omul nu e bețiv. Bea alcool fără apa și apa fără alcool. Iar gardurile.. Cad singure. :))
Eu am o teorie, apropo de meciu' de ieri. La ceseu au venit foarte multi jucatori care au rupt gura tirgilui pe merit. Dar care joaca din ce in ce mai prost. Dar daca de vina pentru toate astea e antrenamentul prost? Oamenii au venit invatati cu niste chestii, in forma (meritul alora care i-au antrenat inainte) iar la ceseu pur si simplu se degradeaza din cauza manelismului cu care e imbibat clubul? Cu alte cuvinte, ei vin profesionisti si devin treptat manelisti? O sa vedem ce urmeaza, mai ales in Conferinta.
Bravo autoarei articolului, Maria Olteanu, că a avut decența și bunul simț să nu facă referirea (foarte obisnuită în presa noastră sportivă) la "valoarea de transfer pe saitul de specialitate Transfermarkkt.ro"! Pe bune, nemții de la Transfermarkt.com ar trebui să le retragă licența voluntarilor(!) bucuresteni, "cercetași de date responsabili" - ce denumire hilară! - care au transformat monitorizarea fotbalistilor din Superliga într-o afacere de marketing a ambițiosului (și generosului!) om de afaceri si de fotbal, Gigi Becali!
Pretul e corelat cu cele pentru Tavi si Louis. Daca aia fac zeci de milioane asta nu merit vreo 7? Dar eu stiu de Chelsea care da 10 milioane pentru Atanas. Cu conditia sa vina la pachet cu Nicolas.
Asta e o gogoașă aruncată să mai distragă atenția de înfrângerea cu Galați
Il schimba in Baklava
Nsimba si Baiaram sunt probabil cei mai buni jucatori din campionat. PSD Mogosoaia are mare noroc cu ei
Da nu s au inteles la detalii, au vrut turci sa-si schimbe numele, sa nu creada suporteri ca o tine numai in petreceri…
6-7 milioane de lei vechi, au glume bune azi craiovenii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.