Alte știri din fotbal
FC Argeș, buget din bani publici! GSP publică raportul financiar al revelației Superligii: cele mai mari pierderi din ultimii 7 ani
5
Când va reveni Boateng pe teren pentru Dinamo » Cine s-a întors la antrenamente și ce se întâmplă cu ultimul „transfer”
0
Cristi Săpunaru, bun de plată » Decizia Tribunalului București în primul dosar
1
Alex Cicâldău, întrebat despre declarațiile făcute de Gigi Becali la adresa lui
9
Știri din fotbal internațional
Gigantul din La Liga are un nou acționar » 100 de milioane de euro direct în club, David Villa a intrat în conducere
0
Un jucător legendar, aproape de prezența la al șaselea Campionat Mondial
0
Jesse Lingard, plimbare cu bicicleta în favelele din Sao Paulo
0
Românul care a fost în fieful revelației Bodo/Glimt: „Vă spun ce am găsit acolo”
7
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
Dacia, tot mai puțin românească: noua Dacia Striker va fi produsă doar în ...
Libertatea
Nea Sorine! Am văzut ieri un recital dat de doi fotbaliști de la Metaloglobus în meciul cu FCU. Frații Ieremia. Cred că ar trebui să începeți negocieri cu ei. Sunt peste Baiaram și Lukic! Dacă nu vă mișcați repede, se vor mișca alții.
Zi sincer, cine a inceput? Ca nu Cartu, ci filosofii de chipshit si dan dristor au aruncat cu insulte primii.
Asemenea personaj, de o vulgaritate depasita doar de ura manifestata spontan este in permanenta promovat prin toate canalele media. Cine doreste vindecarea de asemenea boli trebuie sa renunte la promovarea persistenta a lui. Si, in plus, sa ne ceara scuze public tuturor celor ce suntem afectati de demersurile lor. Clubul, care se vrea profesionist, este primul care ar trebui sa-i arate usa. Eventual cu ceva diplome pentru cariera de fotbalist din mileniul trecut.
Ce homo sapiens gretos
Cartule, tu te poti injura singur!!! I-ai facut praf pe Mora, Oshima, Paradella… au inceput sa dea goluri… esti un dezastru pentru echipa asta! Un mos libidinos fara educatie care se injura cu toata lumea! La Craiova avem nevoie de oameni cu staif, cu educatie nu birjari balosi…. Esti o rusine!
3-o spune tot!
revarsarea de cultura generala a prea-cititului staroste al fotbalului oltenesc insusita prin supapa mingii, evident, poate complexa stiutii ziaristi cu dese referiri similare!
Saliva este ușor acidă. pH-ul salivei variază între 6,2 și 7,6, fiind în general ușor acidă sau aproape neutră. Acest pH poate fluctua în funcție de mai mulți factori, cum ar fi dieta, starea de sănătate și activitățile fizice. De exemplu, consumul de alimente acide sau băuturi poate scădea pH-ul salivei, iar o hidratare insuficientă poate face saliva să fie mai concentrată și mai acidă.
In urmatorii ani, mai aproape de titlu decat ati fost cand ati jucat acasa cu CFR si ati pierdut, nu o sa fiti! As putea paria casa baiatului care o pune mereu la pariuri aici, ca terminati pe 3. Mereu va luati viteza dupa un meci. Si voi si Rapid. Hai sa vedem mai departe. Ca mai e o gramada!
Asa o fi, dar pana acum de la Cartu am auzit alt soi de discurs, de obicei temperat de stewarzi si care se refera la stramosii interlocutorului… Iar nivelul general al discursului este ridicat de mentionarea frecventa a unor parti anatomice proprii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.