Alte știri din fotbal
Florin Prunea nu mai suportă situația de la națională: „E inadmisibil! Ce să căutam la Mondial?”
0
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
0
Aurel Țicleanu numește un moment crucial din mandatul lui Lucescu: „Utopie!”
0
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
RESPECT STEFY29!!!!!!!!!
Mai p. r. o. s. t. de atata poti fi? Nu sunt de acord cu vopsitul gardurilor si a zidurilor cofetariilor si dezaprod, dar inainte de a deschide cioculetul, trebuie sa gandesti. Vopsitul gardului si al zidurilor unei cofetarii, este o fapta contraventionala, prevazuta de legea 61, ai se sanctioneaza cu amenda, atat ai nimic mai mult. Citeste ca nu ai citit si de aceea ai ajuns sa crezi ca o facatura ordinara e Universitatea Craiova. Citeste toate documentele prin care a luat fiinta clubul de fotbal FC Universitatea Craiova, citeste sentinta data de Curtea de Apel Timisoara privitor la palmares ca altfel ramai repetent.
Cartule e diferenta mare intre clona ta si FCSB,,,nu uita ca pe FCSB ia lasat FIFA sa joace in cupele europene de la bun inceput pe cand pe clona nu ia lasat sa joace ,,pa si la gara cu clona ta ,,,
Nu, vopsitul gardurilor e interesant pe linie penală. Și asta spune multe despre mentalitatea suporterilor mititelieni. Fotbalul românesc n-are nevoie de niște golani în plus.
Toate ziarele de sport din Romania, mai putin GSP, au publicat reactia de pe facebook a Lorenei Balaci in legatura cu jignirile pe care Mititelu i le aducea lui Ilie Balaci si in privinta intimidarilor pe care oamenii lui Mititelu le fac la adresa familiei Cartu. GSP nu stie sau nu vrea ?
Cartu... Un frustrat, *** de om. Respect, Mangia!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce credeti ca-i tine partea Becali lui Mititelu si e impotriva CSA ?...Pentru ca stie ca FCSB = fosta FCU, iar CSA = CSU !! Si pt ca ii e frica maxima de CSA !! Daca CSA ar fi in liga 2, oierul mai ramane cu vreo 375 de fani pe stadion :)))
Ionele ...... fi cuminte!Ia-ti tratamentu!Ai fost coleg cu Mititelu la POIANA MARE?
Cu ce e *** cirtu inelijentule , haiducule cirtu pe linga duckadam sau lutu a avut o cariera mai buna sau mai rea nu asta e ideea la mai multe echipe acum ce sa faca jucatorii cind se lasa mai prostea in toata lumea se mai fac antrenori cluburile ii mai fac directori de imagine lumea isi respecta trecutul suporterii ii cinsteste asta ii face sclavi? Ce principial esti prostea ghinion pe becali ca nu te cunoaste sigur erai un *** mai ieftin cu o chifla ii faceai si patul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba dar tu te-ai uitat la tine cind vb de altul, de unde sti tu mai desteptule ca omul cirtu e *** ai baut tu la masa cu el? Dupa cum pari sigur il intreci, bai *** omul s-a lasat de amtrenorat dar a lasat ceva in urma cit a putut si ca antrenor si ca jucator ce sa stie unul ca tine care are idoli pe becali sau mititelu e clar ce fel de om esti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.