Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Povestea despre viață și moarte a sărutului viral de la Cupa Mondială
0
Campionii europeni, război cu presa: „Căutați polemici mereu, scoateți lucruri din context, dar v-am răspuns!”
0
Directorul GSP, uimit: „Cum să spun, e ca scoasă din țiplă”
0
Elias Charalambous și-a găsit echipă și va avea ca obiectiv Europa! Semnează și Pintilii?
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Ordinul a fost: Deconectați-vă de la internet, acum!”. Ziua în care 100 de ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Doi producători auto acuză Ministerul Mediului de decizii anticoncurențiale ...
Libertatea
Eu zic sa va amintiti meciul cu Dinamo cand am pierdut din cauza lui Banel ca a fost folosit fundas dreapta...nu zic ca nu este bun fundas dar o sa ne smulgem parul din cap pana o sa invete banel tainele postului....el nu a reusit sa invete sa centreze in 5 ani si cred ca o sa invete destul de greu postul de fundas dreapta...mai bine il lasa la locul lui ca slava domnului in sfarsit are si STEAUA destui fundasi la ora actuala, si kiar fundasi de valoare...
Felicitari Cartu ! Flancul drept necesita schimbari ...
Bravo d-le Cartu pt. mutarea facuta,felicitari esti un adevarat antrenor noi ne-am dori sa ramai in Ghencea macar trei sezoane,adune bucuria in sufletele noastre ca avem nevoie,cu Szekely pe dreapta o sa avem o alta stea,felicitari inca o data.
dar se stia banel nu are cum sa joace ca mij dreapta. nu centreaza, nu dribleaza... doar alearga ca o musca fara cap. mai bine fundas dr.
asa fa vi si dat afara cartu, pt ca il foloseste pe banel fundas dreapta
de emeghara ce se mai aude
Comentariul tău...ai fost criminal cu comentariul asta =))))))
D-le CARTU tot respectul pt. dv. ca ati avut curajul si ratiunea de a face aceasta mutare,trebuia demult facuta,in sfarsit ca v-a juca si Szekely pe dreapta,un juc. care afost categoric dezavantajat punandu-l sa joace in alta parte,o sa va convinge-ti cu totii ce bun e Ianos pe dreapta,multa sanatate d_le CARTU si succes cu Steaua si in viata,BRAVO D-LE CARTU.
Cârtu face greseala sa vada doar latura pozitiva a acestei mutari, uitând ca au mai încercat si altii si a fost un fiasco: în primul rând ca Banel nu stie sa se apere si a mai dovedit ca daca în fata portii adverse rateaza cu generozitate, în preajma portii proprii nu-i tremura picioarele si marcheaza decis ! :) Daca reuseste sa-l convinga pe Banel ca în aparare mingiile se bubuie atunci când tehnica nu te ajuta si mai reuseste sa acopere prin dublaj zona, cu alte cuvinte sa-i acopere spatele, atunci poate ca solutia ar putea fi viabila...sau poate ne racim noi gura de pomana fiindca tot ceea ce vrea sa faca Cârtu este sa-l sperie pe Bonfim ca are rival pe post care sa-l scoata din primul1
banel nicolita fundas uni se bucura alti nu de ce? pentreu ca da il ajuta viteza dar e si faptul acela sa il faca sa iteleaga sa nu se uite in fata cand face faza de atac pentru ca acum apararea e prioritatea lui principala si se pierde si pe faza de atac plus ca janos va reveni sau nu ca si surdu pe acolo si mai nou si onofras iar sa ai doi vitezisti pe banda si nici unul ssa nu iti dea o centrare buna sau utila degeaba ii ai plus ca acum banel trebuie sa isi regandeasca prioritatile si sa nu se bucure ca e ttular sau ca aprins un post in echipa.vom vedea noi ce randament va avea pe acest post de fundas dreapta ma bucur pentru el mult sucess....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.