Comentarii (35)
 •  07 Mai 2009, 08:46

Cum sa nu stie ziaristii bre? pai lovin ce sa faca la steaua?sifoneaza tot ca doar pt aia primeste salariu:)))doar nu credeati ca e fotbalist..

 •  07 Mai 2009, 07:51

toate ca toate da ii dau dreptate si lu Laca si lu Ghionea

 •  07 Mai 2009, 07:50

toate ca toate da ii dau dreptate si lu laca si lu ghionea :)

 •  07 Mai 2009, 07:48

iubesc matematica.cinci etape=15 puncte,sanse pt titlu steaua=zeroooooooooooooooooo

 •  07 Mai 2009, 07:35

Si "Fiara" nu i-a rupt gura? Pai asta e "leader" de echipa? RUSINE! VAND COJONES PENTRU LACATUS! Uite cine vorbeste......."fotbalistul" Ghionea!

 •  07 Mai 2009, 07:23

nu mi se pare o contra intre lacatus si ghionea, dupa cate se pare e doar o discutie, nu rezulta de aici faptul ca ar fi tensiune in vestiarul stelei, probabil discutii ca aceasta sunt destule in vestiarul unei echipe

 •  07 Mai 2009, 06:59

bai "neutrule"pe 7 mai sarbatorim ceea ce porcica[draqu a mai vazut ca un porc sa conduca o haita de jarle?]nu o sa poata sarbatori nici daca traieste 1000 de ani,acum ca te-ai luminat treci la cotet ca te ia hingherii

rapy46
rapy46  •  07 Mai 2009, 05:39

ce conteaza...bravo lor...sa vezi rapidul meu...20 de ocazii si tot 0-0 se termina:))

obiectivul
obiectivul  •  07 Mai 2009, 04:24

tabloidul GSP in actiune. Mai urmeaza sa spuneti cu ce femei s-au vazut jucatorii dupa meci. Ce mai conteaza ce a zis cineva sau ce a facut cineva in realitate, o intamplare ca asta prinde bine si face multe accesari...

 •  07 Mai 2009, 04:08

becali s-a dus cu valiza la cluj pt a motiva o echipa deja retrogradata, sa-si joace sansa la victorie. ce e rau in asta? sau e mai bine sa arbitreze corpodean ca sa avem 7 penalty-uri pe meci intr-o singura directie.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează