Comentarii (35)
 •  07 Mai 2009, 19:17

De unde reactie? lacatus doar dupa ce invata un discurs pe de rost poate avea o reactie,discutie,replica, in rest, doar cu injuraturi poate reactiona, nefiind cazul aici, avand in vedere ca Ghionea este un piculet mai bine facut!Du-te in liga a III a, acolo nu sunt interviuri si nu te aude nimeni cand injuri ca un birjar!

 •  07 Mai 2009, 18:56

asta se cheama jurnalism?!!!

 •  07 Mai 2009, 18:54

cam atat stie si el....sa dea din gura

 •  07 Mai 2009, 16:01

PT GHIONEA GURA

toni_fcsb
toni_fcsb  •  07 Mai 2009, 14:37

Mda, alta inventie marca gsp. De unde stiti voi ce s-a discutat in vestiar? Aveti pile pe la SRI sau v-ati montat microfoane pe acolo? :|

 •  07 Mai 2009, 13:29

Chiar era nevoie de doi incompetenti pentru a scrie asemenea idiotenii? Cand fitzuicarii sunt luati la bani marunti despre acoperirea articolelor lor sariti toata presa k este ingradit accesul la informare si alte idiotenii. Pe noi, cititori spectatori si suporteri, cine ne apara de libertatea de a nu fi mintiti? Pacat ca scrieti pe acelasi site si in acelasi ziar cu ziaristi sportivi cu adevarat capabili.

meatloaf
meatloaf  •  07 Mai 2009, 13:22

ce e mai deranjant e ca in loc sa isi ceara scuze in urma comunicatului de pe site-ul clubului ei continua mizeria asta ... si apoi se intreaba de ce ii injura lumea si ii considera jurnalisti de 2 bani ...

fredy_junioru
fredy_junioru  •  07 Mai 2009, 12:57

si voi vreti sa bateti pe dinamo :)):)):)):))

 •  07 Mai 2009, 12:50

folositi firefox plus adblock

 •  07 Mai 2009, 12:44

Schimbati naibii reclama AIA CRETINA !sunteti jalnici cu ea !Fomisti de doi bani !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează