Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nu pe Țuțea l-au cenzurat ci un cuvânt. Ei folosesc softuri pentru a filtra profanități; alea nj au auzit de Țuțea; ele cenzurează automat orice cuvânt considerat vulgar sau agresiv.
Alo GSP: am scris un citat de Petre Tutea ,de ce cenzurati.Sunteti voi mai destepti decat Tutea ma ziaristii lu' peste prajit? "Am stat 13 ani la puscarie ,pentru un popor de ***"(Petre Tutea). Deci a ajuns GSP sa l cenzureze pe Petre Tutea !!!? Incredibil....!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oprescu,un mare roman dar bagat la puscarie nevinovat ca si Nastase bagat la puscarie de Basescu.Ei sunt de fapt detinuti politici.Ca si Dragnea. Adica ,se inventeaza un furt cu termopane si hai la zdup.Pentru disparitia a 400 de vapoare ,Basescu e ingeras nevinovat ! "Am stat 13 ani la puscarie pentru un popor de ***"(Petre Tutea).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa l votezi tu, sa ti faca autostrada suspendata!!!
daca va candida din partea PSD va fi perfect.
Și cu ce-o fost dovedit?
Da. Banii ăia de sub cușca cîinelui s-au "petrecut" la un nene șef la o vamă, nu la Oprescu.
Eu nu înțeleg de ce toți hoții dovediți vin la ziare și TV să dea cu părerea, ce să învețe lumea de la ei, cum să fure ???
Tot “legenda urbana” este si aia cu banii ingropati sub cotetul cainelui matale? Cash la celofan...
ce sa te astepti de la un hoț ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.