Alte știri din fotbal
Absență de ultim moment: cel mai utilizat fotbalist nu joacă azi! E unul dintre recordmenii Superligii
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Știri din fotbal internațional
Renovare de lux în Premier League » Investiție de 105 milioane de euro în stadion
0
Raport Deloitte: Cele mai bogate 20 de echipe din lume! E prima dată când Premier League NU e în primele 4
0
Se transferă chiar înainte de FCSB - Fenerbahce!
0
Miodrag Belodedici, ironic după eșecul dur al FCSB-ului de la Zagreb: „Bine că i-am bătut pe croați” » Rememorează un episod șocant: „Spuneau că ne omoară. Ne-au băgat în blindate!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
3D!!! :))
Ca sa moara pr0stii de grija altora!
pina acum nici un ban primit. Oare de ce nu retrag Dinamo imediat din campionat pina nu e prea tirziu
Ce am mai râs.....Băi GSP voi în loc să luați atitudine vis-a-vis de mizeria testelor false făcute la fcsb și riscul nesimțiților de acolo de a înbolnăvi toată Liga I, voi vă ocupați de fușăraie de doi lei !!!!
La mulți hani dedebeilor și pecehastilor cu adn in psd, la mulți ani tuturor ayudanantilor zugravi de la mimamo, clubul milogilor din România!
Ba *jurnalistilor* voua va vine de hac limba romana, asa ca... mucles
Voi astia care macelariti zi de zi limba romana ??
Articolul e scris de gsp....cumetre, nu de FCSB. Dar voi aveti obsesia voastra.
Ba stiu: sa pazeasca oile!
*** astia functionali de la fc minamo abia daca stiu limba romana, daramite spaniola.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.