Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
FIFA atacă UEFA în scandalul „Folarin Balogun”! Scrisoare în 13 puncte
0
Cu golul din SUA - Belgia, Lukaku a stabilit 3 recorduri la Campionatul Mondial
0
Suspendat pe teren?! Cifrele șocante ale lui Balogun, atacantul pentru care Trump a sunat la FIFA
0
I-au „plătit-o” lui Donald Trump! Gestul belgienilor, după ce i-au umilit pe americani
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
MApN nu mai detine decat sigla, s-a decis ca poate folosi numele Steaua, Steaua Bucuresti, iar fiindca Steaua din Bucuresti a lui Gigi e club de fotbal se poate numi FC Steaua Bucuresti, tu confunzi faza pe care o reclama CSA-ul, si anume: ca Steaua lui gigi nu are voie sa puna numele pe sigla, sa nu se confunde! Te-as ruga sa nu mai furi curent inutil pe aici, ca din cauza celor ca tine, "copiii" de 12-70 de ani sunt buimaciti si nu mai merg la stadion, deja vedem ca peluzele sunt spalate pe creier!!!
Vezi ca ai scris gresit la sfarsit... "Nu este prima oara cand NU citesti prostiile mele"... Ca daca citeai, intelegeai ce am spus... E mai simplu decat iti imaginezi! :)
Vezi ca nu esti atent !? Steaua Bucuresti este marca notorie pe care CSA-ul o detine fara drept de apel. Clubul Sportiv al Armatei este Steaua Bucuresti!!! FC Steaua este echipa de fotbal (fosta sectie de fotbal a CSA-ului) care acum este administrata de clubul Fotbal Club Steaua Bucuresti sau FCS/FCSB cum o numesc haterii. FC Steaua nu are legatura cu Steaua Bucuresti din punct de vedere administrativ, asa cum nici CSA-ul nu are legatura cu Becali si echipa de fotbal. FC Steaua este unica si deci detine palmaresul, istoria si traditia a ce inseamna Steaua pentru Romania si Europa. Mai clar de atat nu cred ca se poate.
"Becali si FC Steaua nu mai au nicio legatura cu Steaua Bucuresti"...asta ai scris, FC Steaua e la Gigi, deci cum nu are Gigi nici o legatura cu FC Steaua?! Chiar daca e data la nepoti, veri tra la la, toata lumea stie ca Gigi e sefu...asa ca nu mai manca aiurea ca e expirata faza asta, nu e prima oara cand citesc prostiile tale de om imatur ;)
iar ai iesit la vandut petarde?! nu s-au saturat astia sa arunce cu banii pe toate nulitatile din fotbalul romanesc?
Tu nu stii sa citesti ce scriu sau nu intelegi sensul ghilimelelor intr-o propozitie?! Pe mine, de bine de rau, ma duce capul pentru ca eu stiu ce am spus si am inteles cum stau lucrurile. Tu? Ai renuntat dupa primele cuvinte?!
Nu o salveaza pentru ca nu mai au nici o legatura cu echipa, au dat palmaresul, care intre timp a ajuns la Gigi, ce echipa are palmaresul Stelei se numeste Steaua, intreaba daca nu te duce capul!
Poti sa dormi linistit... Becali si FC Steaua nu mai au nicio legatura cu Steaua Bucuresti, asa cum si reversul este la fel de valabil: CSA nu are nicio legatura cu echipa de fotbal FC Steaua. Eu cred ca fara banii lui (ca altceva nu a adus bun la echipa) nu se ajungea aici, iar situatia era similara cu cea de la rivale. De ce nu isi "salveaza" Armata fosta sectie din ghearele ciobanului? De ce nu aduc generalii un investitor serios caruia sa ii cesioneze marca si stadionul? CSA-ul are in plan sa infiinteze o clona (inca o echipa de fotbal) pe care sa o vanda iar... pot face asta in fiecare an si suporterii nu au nicio proplema. Nu!?
Alea sunt apa de ploaie comparat cu alergatul dupa autobuzul Bistriței cu sacoșa cu bani, cu Bricheta, cu Valiza de la CJ cu alea 23 de meciuri "strălucitoare" din CL, din care unele umilințe crunte, cu cate si mai cate altele dub astia 13 ani de trista amintire pt cel mai titrat ai puternic club romanesc de fotbal! Bomboanele de pe coliva sunt 0-5 cu City si "Doar Dinamo Bucuresti". Inca odata, sa fie sănătos si la punga gros, sa isi vadă de ohile si fetele lui, sa isi numească SRLul cum vrea el dar sa nu aibă nicio legătura cu Steaua Bucuresti sau sa-l dizolve si sa cash out si nu mai are nimeni nimic cu el.
500.000 nu da nimeni, pentru ca se face de ras cu o asa oferta. Cu 5-6 milioane pe masa, mai stam de vorba :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.