Alte știri din fotbal
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
UTA - CFR Cluj, meci cu implicații uriașe la play-off » Gol anulat în minutul 3
1
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Primarul din Slatina, când a aflat că Niculescu semnează în Superliga: „Eu și Claudiu aveam o înțelegere”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Una e civilizatia nemteasca si una e grobianismul, epoca de piatra pe care o gasesti in Romania, nu degeaba Estu a ramas incontinuare la metehnele comuniste. Nu vom fii ca vestici niciodata, incercam sa-i copiem dand jucatori acolo, dar nici macar puberii astia antitalentati nu fac fata la echipele din mijlocu clasamentului. Nu-si are comparatia.
E greu de implementat modelul nemtesc deoarece romanului ii este mai confortabil sa stea pe canapea, sa manance floricele si sa comenteze ca ala nu-i bun, ca n-avem echipa, decat sa-si miste fundu din canapea si sa cumpere un bilet ( nu mai zic de abonamente ca e SF) ca sa contribuie la buget. De aia Germania e la ani lumina infata romaniei , la noi , dupa 2-3 esecuri gata, romanu se dezice de echipa, uitate la Dortmund, cand i-au salvat bayern de la ananghie cu imprumutu ala, sunt 70,000 de mii meci de meci. Asa ca despre ce mai vorbim ???
***) din putul gandirii ,tu erai ala care voia sa deschida usa "deschisa"!?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cortacero: „Acest club merită mult mai mult decât a reușit în ultimii ani” o fi bun un loc 10? intreb pt un prieten !nu de alta dar nu vrem anul urmator o liga cu 18 echipe ,pritenii (FRF) stiu de ce!
Romania nu se compara nici cu Albania darami te cu Bulgaria!
Deci ei se cearta pe niste bani dati imprumut unui club care este victima celei mai mari tzepe "vanzare de club" din istoria fotbalului european :)))))))))))) Doamne , cat raaaaad ! :)))))))))
28% din ZERO BARAT!!!
Cam 28 %.
Le-au mostenit de la bunici?! De cumparat, nu le-au cumparat, dupa cum spun chiar ei!
De unde au acele actiuni? Le-au primit mostenire de la bunica?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.