Comentarii (46)
1_0_1_0_reloaded
1_0_1_0_reloaded  •  04 Februarie 2024, 12:08
Postat de alexflo10 pe 03 Februarie 2024, 21:16

Din punctul meu de vedere golul doi este perfect valabil. Dar discutăm un subiect fals. CFR a meritat victoria dar nu pot să nu observ stilul șmecheresc al arbitrului Radu Petrescu în ultimele 20 de minute ale meciului. Corner evident al Petrolului la o deviere a lui Muhar. Faul în atac fluierat aiurea, din nou fault în atac. Mi s-a părut că Radu Petrescu s-a bucurat la golul CFR ului, așa repede a arătat centrul terenului. În fine și Petrolul ar fi putut marca golul doi și altul era rezultatul dar rămân cu faptul că arbitrului Petrescu i-a părut bine că a câștigat CFR ul. Deși s-a înscris un gol în prelungiri, arbitru nu a mai prelungit cu nimic și a fluierat că să fie sigur că bate CFR.

Si cum s-a bucurat? L-ai vazut ca da din coada? Isi facea cruci de mulțumire cand au inscris franarii? Cum?

Ernest20
Ernest20  •  04 Februarie 2024, 11:26

Părerea lui Ion Crăciunescu este egal cu zero deoarece bietul Ion Crăciunescu era desfigurat de frică deoarece a fost amenințat de Radu Naum că dacă nu spune că a fost fault la Papp NU VA MAI FI CHEMAT LA EMISIUNE ȘI NU VA MAI PRIMI BANII PENTRU PARTICIPARE LA EMISIUNE

iugamircea
iugamircea  •  04 Februarie 2024, 07:35

Mai un pic și uitau de Petrolu-CFR ,abia în a doua jumătate a paginii a apărut într-o pătrățică mică a apărut rezumatul meciului!!!!!Pentru gsp mai important a fost că :-Iftime conduce un partid!!!!!hai că sunteți caraghioși rdactorilor de la gsp,RUȘINE vouă!!!!!!!!!!!!

iugamircea

vivi.napoca1_
vivi.napoca1_  •  04 Februarie 2024, 06:32

Pai nu se contrazic deloc ( ma rog aproape ) din moment ce 99% spune ca adevărul este de partea " vișiniu " ( CFR ) ,mai ales la noi tot timpul vei găsi un " daltonist " sa vadă alta culoare ,un Gica contra sau 2 - 3 fcsb - iști care sant o specie aparte !

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  04 Februarie 2024, 04:21

Aceași specialiștii îl critica pe Olaru că protestează deși este capitan de echipa și ne spun că ia galbene meritate !!! El Cadori m ai lipsea sa bată arbitrul !!!Nimeni nu vede ! Ce bine este sa deti drepturile tv.!!!

anticenzuralasport  •  04 Februarie 2024, 04:19

Curios este că nimeni nu și amintește cum s a anulat golul lui Coman la Cluj !!! Acum se vede clar mana atacantului cate l împinge pe Pap dar desigur ne amintim că la Arad s a văzut un henț doar de arbitrii nu și de repuari...Asta este fotbalul românesc ...Și la multi le place !!!Râureanu era satisfăcut că CFR a învins și a rămas în plasa Stelei...Și încă nu s a scos artileria grea ....Frați Kovacs așteaptă....

anticenzuralasport  •  04 Februarie 2024, 04:15
Postat de Stefan21 pe 03 Februarie 2024, 21:36

Nelu*, binefăcătorul* celor de la CeFuRă, este tovarăș cu Grindeanu, ați uitat ca se lafaiau în loja la Roma...

Maior a fost șef de delegație !!! Dancu nici nu se ascunde !!!

cj666
cj666  •  04 Februarie 2024, 01:49
Postat de 1973 pe 03 Februarie 2024, 20:56

Dacă la Papp nu a fost fault, atunci cum de a dictat fault la alunecarea lui Crețu asupra lui Otele din meciul dintre Kfr și Steaua atunci când i s-a anulat golul lui Coman. Se vede de la distanță că arbitrii trag cu Kfr Cluj.

Era inevitabil sa nu apara si un gigist sa se planga cat is ei de persecutati.