Alte știri din fotbal
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
0
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » Revenire la antrenamentele lui FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Si cum s-a bucurat? L-ai vazut ca da din coada? Isi facea cruci de mulțumire cand au inscris franarii? Cum?
Părerea lui Ion Crăciunescu este egal cu zero deoarece bietul Ion Crăciunescu era desfigurat de frică deoarece a fost amenințat de Radu Naum că dacă nu spune că a fost fault la Papp NU VA MAI FI CHEMAT LA EMISIUNE ȘI NU VA MAI PRIMI BANII PENTRU PARTICIPARE LA EMISIUNE
Mai un pic și uitau de Petrolu-CFR ,abia în a doua jumătate a paginii a apărut într-o pătrățică mică a apărut rezumatul meciului!!!!!Pentru gsp mai important a fost că :-Iftime conduce un partid!!!!!hai că sunteți caraghioși rdactorilor de la gsp,RUȘINE vouă!!!!!!!!!!!!
Mai un pic și uitau de Petrolu-CFR ,abia în a doua jumătate a paginii a apărut într-o pătrățică mică a apărut rezumatul meciului!!!!!Pentru gsp mai important a fost că :-Iftime conduce un partid!!!!!hai că sunteți caraghioși rdactorilor de la gsp,RUȘINE vouă!!!!!!!!!!!!
Pai nu se contrazic deloc ( ma rog aproape ) din moment ce 99% spune ca adevărul este de partea " vișiniu " ( CFR ) ,mai ales la noi tot timpul vei găsi un " daltonist " sa vadă alta culoare ,un Gica contra sau 2 - 3 fcsb - iști care sant o specie aparte !
Aceași specialiștii îl critica pe Olaru că protestează deși este capitan de echipa și ne spun că ia galbene meritate !!! El Cadori m ai lipsea sa bată arbitrul !!!Nimeni nu vede ! Ce bine este sa deti drepturile tv.!!!
Curios este că nimeni nu și amintește cum s a anulat golul lui Coman la Cluj !!! Acum se vede clar mana atacantului cate l împinge pe Pap dar desigur ne amintim că la Arad s a văzut un henț doar de arbitrii nu și de repuari...Asta este fotbalul românesc ...Și la multi le place !!!Râureanu era satisfăcut că CFR a învins și a rămas în plasa Stelei...Și încă nu s a scos artileria grea ....Frați Kovacs așteaptă....
Maior a fost șef de delegație !!! Dancu nici nu se ascunde !!!
Era inevitabil sa nu apara si un gigist sa se planga cat is ei de persecutati.
S-a bucurat sincer măcar, sau doar așa că să se puna bine cu clujenii?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.