Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai nemții au ajuns să se plângă?! » Marea problemă a lui Nagelsmann: „Fizicul e dificil de antrenat!”
0
Cât a ajuns să coste un bilet la Portugalia - Croația » Prețul s-a dublat în câteva ore
0
Veste excelentă pentru Germania » Titularul s-a antrenat înaintea meciului din șaisprezecimi
0
Cine e românul care are cele mai multe goluri la Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Very good! Poate te-apuci tu să scrii memoriul stelei! Il scrii in kirghiza sau in ceceno-ingusa??? Ai multe obsesii ma nene,sincer nu cred ca vei muri ca un om normal,probabil in cazul tau la necropsie se va descoperi bacilul ultra-infectios ”delirium-visinium-tremendi-factorum”.
daca da spaga se aproba ca suntem in romania .Dar oare copos vrea ??????
majoritatea suporterilor au fost prostiti de acest lingau "gigi corsicanu" care la sustinut pe copos si a fost el implicat in" vanzarea" clubului. Acest personaj trebuie sa dispara din viata rapidului
Si eu cred la fel , dar ne lamurim in septembrie la Tribunalul Bucuresti in procesu de insolventa . Legea 85/2006 privind procedura insolventei, consolidata 2010 este foarte clara : -nu se pot cesiona partile sociale ale unei societati in situatia lor decat daca Art. 13 (1) Adunarea creditorilor va fi convocata si prezidata de catre administratorul judiciar sau, dupa caz, de catre lichidator si VOTEAZA IN UNANIMITATE . ________ Asa ceva nu a avut loc . Copos este in continuare adevaratul actionar .
Întreb şi eu ceva: mai există printre cei care urmăresc jocul cu băşica de la noi (că fotbal nu se mai poate numi în nici un caz!) un singur om care să îi considere normali la cap pe măscăricii ăştia doi, Sandu şi Dragomir? Mai are cineva vreun dubiu despre cine a distrus fotbalul românesc?? Mai există vreo măgărie pe care Naşul şi Corleone să nu o fi făcut, vreo ilegalitate pe care să nu o fi comis, vreo regulă pe care să nu o fi călcat în picioare după bunul lor plac??? Întreb retoric, ştiu, dar pe de altă parte e inutil să aduci argumente raţionale împotriva unor lucruri evident absurde, aberante, susţinute de o nesimţire fără limite...
nu ar fi o problema in div b dar acesti noi"patroni" nu au bani sa sustina echp. Eu cred ca tot copos este adevaratul patron din umbra si va baga clubul in faliment decat sa plateasca datori de peste 6 mil euro pt a juca in b
Vor ! Normal ca vor . Aia pt ce crezi ca stau in greva foamei ?
daca asa trebuie asa sa fie . Care este problema ???
DA FRATE DA TOT FURT ESTE , VREI ASA IN LIGA 1?????
Liga suporterilor rapid a facut memoriu de 8 paginii in engleza sil-au trimis la Platini UEFA, au cerut excluderea Stelei din UEFA ! _______________________ Acum Steaua o sa ceara la TAS sa trimita Rapidul in B si probabil tribunalul in septembrie declara Falimentul si Decesul clubului de sub Pod .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.