Alte știri din fotbal
Schimbare de situație » Anderson Ceara, aproape de o echipă din play-off: „Noi îl vrem”
0
Andrei Nicolescu pune tunurile pe jucătorii lui Dinamo
0
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
Știri din fotbal internațional
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
bai saracie de om steaua si dynamo au furat zeci de campionate , cupe si multe altele..numai astia au voie sa fure????? mai lasati si Rapidu', Iasiu', Chiajna si pe altii sa fure si ei cate putin... nu fura un campionat fura un loc in prima liga...
Kassai: Nu Asociaţia Naţională, ci Liga a decis această situaţie. Liga a fost plătită cu mulţi bani. Nu ştiu câţi bani. O să aflăm cine a dat şapgă. Este problema Ligii, nu a Asociaţiei. Reporter: Să vă întreb ceva: domnul Copos, el a plătit banii? Adalbert Kassai: Da, da… Reporter: Domnul Dragomir a luat şpaga? Adalbert Kassai: Da. Reporter: Câţi bani a luat? Domnul Copos l-a plătit? Adalbert Kassai: Aha… Reporter: Domnul Copos l-a plătit pe domnul Dragomir. Cu ce sumă? Adalbert Kassai: Este o situaţie foarte dificilă, foarte sensibilă.
un miliard de ecchipe de-ar avea liga 1, si un lucru este CLAR :ai licenta, joci in liga 1...nu ai licenta, NU joci in liga 1 ! MULTUMIM TAS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Parca acum ma gandesc mai mult la filmuletul acela cu Kassai si celalalt vorbind in engleza cu cei de la ,,TAS,,.Cu propunerea asta cu 20 echipe,vor sa impace si capra si varza.Am mai citit si ca Mititelu vrea in prima liga,fara sa mai joace prin ligile inferioare.Pai daca este vorba de asta,propun ca in liga 1 sa joace si Damila Maciuca,echipa care a ajuns departe in Cupa Romaniei.Totusi mie mi se pare ca Mircea Sandu a zis la misto chestia cu 20 echipe,ca sa vada ce zice Mitica cu ai lui.
TAS o sa anuleze mascarada asta . RAOF este clar ca lumina zilei : orice modificare de regulament intra in vigoare dupa 2 ani de la adoptare . _______ Art 20 din ROAF de ex a fost abrogat acum 2 ani dar a intrat in vigoare anul asta . ________ MAFIA FRF ESTE SANTAJATA DE RAPID CU MITA PE CARE PROBABIL AU FILMAT-O CAND AU DAT-O LUI DRAGOMIR . ________ FARA LICENTA NU SE POATE JUCA ANUL ASTA .
Adica daca sunt 20 de echipe e voie si fara licenta acum???
oierule....:( gigi fura campionatul stai linistit :) ciocu mic.......penalilor,puscariasilor.
Cersetori sunt cei care nu s-au ocupat de educatia ta in primii 7 ani de viata.
mda....Mitica spune ca asa vrea Liga..... doar ca.....sunt deja cateva echipe care au spus NU?.....care sunt echipele alea?...Steau, Dinamo, CFR, Petrolul, Pandurii, Otelul, Astra..... pai cum facem nea Mitica?.....liga din cine e formata?.....din tine si Cristescu+Prunea?.....
Parca mai ieri a spus Mitica la televizor ca anul acesta or sa mai dispara 4-5 echipe din L 1 din cauza banilor si acum vrea 20 de echipe ca sa faca pe voia Rapidului,Iasului,Craiovei?De ce nu face CEx un sondaj pe site-ul FRF cand mai au asemenea idei?Eu sunt de parere ca cine are licenta sa joace in L1,cine nu,nu.Rapid trebuia sa-si dea seama ce o asteapta din momentul cand a fost exclusa din cupele europene pe 3 ani,alaturi de alta echipa care se pregatea mereu de CL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.