Alte știri din fotbal
Bogdan Andone s-a apropiat la un punct de podium și a jubilat la interviu: „Ireproșabil”
0
A explicat golul superb din FC Argeș - Metaloglobus: „Mereu fac asta la antrenamente”
0
Gâlcă zâmbește! Jucătorul a semnat, în sfârșit, și sâmbătă va fi prezentat oficial
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipele de start
1
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Orașul în care echipa de fotbal dictează ritmul vieții: „E totul sau nimic! Stadionul te face să zbori”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stii cine voteaza nu? consiliul local : psd adica!
preferam sa ia usr... si mai e ceva: oricum stadionu ala nu depinde pe primar. totu e o minciuna gogonata cu scop electoral!
Corect. Exista unii prin sferele inalte ale guvernului si ministerului de interne care nu vor ca acest stadion sa se faca. Foarte probabil ca asta e in legatura cu mafia imobiliara care abia asteapta sa mai tranteasca acolo un cvartal de blocuri "de lux", sa mai faca neste meleoane si sa mai sufoce inca un pic orasul deja sufocat. Pentru astia ar fi perfect daca ar dispare spatii verzi si stadioane ca sa se imbogateasca ei trantind mormane de beton.
Lumea i-a votat tocmai pt ca au sperat să facă mai mult decât precedenții și au luat țeapă. Nu e vorba ca Ontanu sau chiar Firea au fost niște minunați, nici pe departe!, dar la bilanț au avut realizări mai multe decât USRistii. In afara de niște țevi, ce realizări majore a avut Nicușor Dan!? Dă-mi exemple concrete de proiecte majore terminate sau începute de el! Băi, tu realizezi ca nici măcar amărâtul ăla de Cismigiu care e chiar sub geamul lui, nu a fost în stare să modernizeze!? Chiar dacă e PSDist, chiar dacă fra’su a deținut FC DDB, recunosc ca mi-aș fi dorit și la noi în sector unul ca Negoiță! PS: Pt stadion să îi “mulțumiți” lu’ Nicușor … Badea! :-)))
Cu care psd-ist ti-a mers mai bine in sectorul 2? Cu *** de Ontanu? Cu cine? Ce treaba are Nicusor cu stadionul DINAMO? Cand Guvernul este cel ce pune bete-n roate! Stadionul lui DINAMO trebuia DEMOLAT din 2017!!! Nicusor Dan nici macar nu era primar atunci. Ce a facut acest parrot hopinca la viata lui?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine crede în Zâna Măseluță este un novice . Promisiuni deșarte înaintea alegerilor . Promisiuni de parcă puterea decizională stă în pixul primarului .
Sper să scăpăm de USRist, o nulitate. Cum cel care vine e PSDist o să spuneți ca scăpăm de *** și vine ta’su! Poate ca așa e, nu știu, însă cu primar PSDist sectorul a mers mult mai bine, în plus era clar omul era depășit de situație, deci, măcar de la noul primar (oricare era el) aveam speranțe …
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
quit the bs - asta nu e stire, e prostie in forma pura. CNI-ul mai are un pic sa posteze licitatia in SICAP - trebuie sa apara HG pentru MAI ptr demolare. SECTORUL 2 nu are nicio treaba si nici catastrofa aia care s-a reales din prostia aceluiași guvern.
Eu nu cred nimic din ce spun politicienii, toti sunt niste mincinosi tradatori si hoti !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.