Alte știri din fotbal
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
4
Universitatea Craiova a anunțat transferul! Prezentare spectaculoasă, cu aer de Hollywood
1
Clubul din Superliga, bătut zdravăn în penultimul amical al verii
0
Rapid, aproape de un atacant atipic » A ajuns vârf din întâmplare și nu este obsedat de goluri
2
Știri din fotbal internațional
Scandal » FIFA, ținta unui proces de 850 de milioane de euro!
0
Fără precedent! Federația l-a îndemnat să-și dea demisia, după rușinea de la Mondial
0
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
FCSB ( Steaua ) 14.043 spectatori medie. CFR 3500 spectatori ( medie facuta ca au jucat cu Steaua si au venit 9000 ). Fara acel meci au medie de 2400 ( cat are Farul ) Botosani si aproape de Mioveni. Si asta avand performante
adevarat, insa se vede progresul lui Bayern....fece ficisibi ce progrese a facut sub domniile astea infracttionale? de la grupe europene, datorate si alea folosirii unui coeficient dobandit dupa un furt de identitate la meciurile fantastice impotriva celor de la Topola si Karagandi.... minunata comparatie.Felicitari!
La mintea voastra Bayern trebuia sa isi faca alta echipa dupa ce a facut inchisoare Uli Hoeness. A stat la inchisoare si apoi a fost reales cu 98% din voturi ca presedinte la Bayern Munchen. Nemti, asa sunt ei, ce sa le faci
Nu mor caii cand vor prostii.
FCSB este Steaua, se vede in tribune. Ce m-am distrat sa vad tribunele goale semn ca se inchide cat de curand sectia de fotbal
Ia dă și niște exemple de pușcăriași de la csa. Că îți dau și eu de la fcsb: gigi, meme, mustață. Fcsb = club condus de pușcăriași de drept comun. Oare cine poate susține așa ceva?
Vezi ca peste tot sunt foști condamnați . Degeaba te dai deștept că nu ești.
Este mai bine asa. Vor atrage mai multa ura asupra echipei artificale, fara suporteri CSA.
Iar umblati dupa cai verzi? Nu au fost destule dovezi in aceasta toamna despre cine e considerat, cine?
Nu e in regula deloc deoarece stadionul a fost construit cu banii nostri, cheltuielile de intretinere sunt platite de noi si nu produce nimic; joaca acolo cu 2000 de spectatori echipa de fotbal CSA, probabil ca la meciul de rugby vor fi cateva sute dar cei de acolo se cred stapani si " smecheri" ; poate va interveni Curtea de Conturi finnd vorba de bani publici. Un lucru e cert : stadionul trebuie INCHIRIAT cat mai des indiferent de numele solicitantului, altfel va deveni o " gaura neagra" la bugetul de stat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.