Alte știri din fotbal
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo, și este convins: „Avem șanse mari la titlu. Sper să devin un om de bază.”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul ”
0
Cătălin Cîrjan a surprins după ce Dinamo „a demolat” Metaloglobus: „Nu a fost ușor. Nu am intrat bine în teren”
0
Hermannstadt - Universitatea Craiova, în runda 20 din Superliga » Deschidere de scor la Sibiu
5
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, din nou erou în LaLiga » Paradă de clasă mondială la penalty-ul lui Nico Williams!
1
Derby-ul Nord-Estului Angliei, reeditat după 9 ani, decis de un autogol spectaculos
0
Gazdele reduc din diferență în Genoa - Inter » Nicolae Stanciu, doar rezervă în duelul cu Chivu
1
Manchester City, demonstrație de forță cu Crystal Palace: Haaland a fost din nou la înălțime
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
a confundat Steaua cu timisoara..la cat de importante sunt echipele noastre in Europa acum, nu m-as mira da poimaine Ribery sa confunde stadionul CFR'ului cu al Stelei si cand ajunge la Cluj sa vada ca lipseste o peluza si sa intrebe 'aici nu era o peluza?' :|
Are dreptate baiatul asta! Am fost la un meci al echipe Cershekappa din Rostok pe Boc si sa stiti ca tribunele erau mai aproape, mai bine zis erau in teren! Jucatori driblau printre spectatori, uneori se gaseau cu greutate traseele, dare de inteles, numarul spectatorilor era aproape egal cu al jucatorilor...
adevarul e ca in rusia tribunele sunt mai aproape. cred ca 90% din ele au pista de atletism!
Nu e stadionul o bijuterie dar nici chiar asa cum a zis ciuhapul asta nu e.Pai daca Steaua are tribunele departe de teren atunci in conceptia lui Dinamo cu pista de atletism sau Farul au tribunele in afara stadionului
al d...cu
in rusia de unde vi tu sunt al dracu de aproape
Asta a uitat unde a jucat! Pai voiai tribunele in teren, pitpalacule!!! Dupa ce ca n-ati jucat nimic cu Unirea, face si pe inteligentul.
pai si de ce ar trebui sa fie confortabil stadionul pt. tine,ciudatule? pt. tine trebuie sa fie IAD! @legolas: cum pA.naramele tale de la dinamo nu au ajuns NICIODATA sa joace ACOLO,stii tu unde,tu TACI.cind "oile" alea de care spui tu erau IN NUMAR DE VREO 25.000 PE "BERNABEU",M A- T A inca ii molfaia vuvuzeaua lu' tatu.s i k t i r!
Ps: cred ca bause doua sticle de votka si nu-si mai aduce aminte =))
bah da prost e nea caisa asta :)) auzi,gazon prost si tribunele departe de gazon :-j
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.