Alte știri din fotbal
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
2
Transfer de ultimă oră: avem încă un român în Turcia!
3
Știri din fotbal internațional
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
0
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Anunț de ultimă oră de la Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
0
Lifestyle
În timp ce Universitatea Craiova s-a reunit, Ștefan Baiaram a trăit unul din cele mai importante momente ale vieții sale
0
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Si Casillas era prea tanar cand a inceput sa apere la Real Madrid? La noi toti sunt prea tineri. De Torje la fel se spune. Pai altii la varsta lor rup, iar astia sunt cotati de presa de la noi si de oamenii din fotbal la nu stiu cate milioane, insa in realitate sunt prea tineri. Va zic eu, nu prea au valoare si nu ii tin picioarele. Pai sa se duca si ei sa rupa gazonul in Europa, nu sa-i consideram prea tineri.
pe la 40 va fi probabil ok!!!! messi joaca de la 17 ani la barcelona, iar la noi la 20-21 de ani inca se spune ca nu-s copti pt prima liga.
mai asteapta umpic si o sa fie prea batran ca sa-l mai transfere vreo echipa din europa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.