Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
pacat ca steaua nu are antrenor pt ca la lotul pe care il are in mom asta nu ar trebui sa aiba emotii cu nici o echipa din rom. arthuro la gara tata. forta b stancu
ZAPATA GOLANSKI-GOIEN-GHIONEA-P.MARIN(NESU) RADOI SZEKELI-THIAGO-DAYRO M.-OCHIROSII ARTHURO(B.STANCU)
Cind spune lumea ca nu te pricepi sa antrenezi au dreptate ce cauta Neaga in primul11? Am scapat de surdu vom scapa si de Badea sper dar Neaga e la fel de non valoare ca astia mai sus amintiti.Dar incepe frate mai curajos cu ochirosii in primul 11 ca stie mai mult e mai tinar si e mijlocas stanga de meserie nu jucator reprofilat care joaca naspa.Iarasi esti previzibil toti atenti pe partea dreapta ca pe stinga e clara situatia
@Nea ene ... Adi Ilie (jucator la Poli Iasi) -- nu este Adrian Ilie ... fostul manager de la Steaua ... e confuzie ... !!!
BAA, da adi ilie nu e manager acum? mai joaca?
acum vad: "ov petre (menajat)".. e accidentat de-a binelea.. menajat e toja poate.. si plesan si petre pot reveni la meciul cu galata.. ori sunt amandoi accidentati ori amandoi menajati.. alta idiotenie marca gsp..
scuze de la "cel mai mare ziar din tara"? nu vezi ca pe ei ii intereseaza mai mult statistica celor peste 1 mil de clickuri unice? sunt postate chiar in headerul primei pagini.. asta conteaza ptr ei, nu sa informeze. baga stiri ca sa bage. nu sunt corecte, modifica in timp, sterg commenturile ajutatoare si ies basma curata. ar trebui sa stea cineva cu ochii pe ei, pe toti.
absolut de acord cu tine ... nici eu nu suport prosport ... dar asta nu ma impiedic sa spun ca meritam scuze in momentul in care sunt bagate niste stiri care sunt eronate ...sau prost documentate
culmea e ca inca sunt de parere ca gsp e cel mai bun ziar.. din pacate doar ptr ca prosport e sub orice critica.. prosport nota 4, gsp nota 6.. pana vom avea un ziar bun de sport raman la gsp.. dar asta nu ma impiedica sa critic!
...si mie mi`au sters comentariul ... si nu spuneam decat ca ov nu face partea din lotul deplasat... ce sa ceri ... scuze nu avem cum sa primim ...eventual ceva reclamatii la opc ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.