Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
:))) sa nu faci copii
Mulțime vidă.
Topul *** e sigur dominat de *** fc fcsb!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da,așa este ai dreptate.Acelasi lucru se întâmpla acum câțiva ani la Timișoara cu Poli AEK Fulgerul Bragadiru.Rupeau aia porțile la intrare,după care a venit decizia FIFA in care le-a spus clar ce hram poartă și cine sunt de fapt.
În ciuda scandalurilor, Steaua rămâne în top
Au fost 55.000 anul trecut în stradă ca să-l susțină pe prietenul lor,Liviu,cu câteva săptămâni înainte de a fi încarcerat la Jilava.Crainicul acelui miting organizat de psd este și crainicul stadionului făcut din bani publici,adică din banii tuturor românilor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai dreptate, asa se intampla si cu FC Mititelu pana si-a dat lumea seama cine sunt.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Statisticile confirma doua realitati indiscutabile! 1. Steaua ramane, de departe (41% din suporteri), cea mai iubita echipa din Romania si umple stadioanele pe care joaca, cu exceptia... Arenei Nationale!! 2. Craiova este un oras mare consumator de fotbal si dupa multi ani fara echipa, energiile si spereantele s-au canalizat, din pacate, spre o facatura de partid si de stat, craiolguta, creata si introdusa abuziv in fotbalul romanesc, direct in Liga a II-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.