Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
pe pariu ca esti ofticos? pardon, rapidist?
INCREDIBIL... Iar fabulati ***? Eu vreau sa spuneți, clar, cu cine va juca finala Champions League, FCSB... Hai ziariștilor de șină de tren... Hai ca puteți... Doamne, cât de puerili și cât de jenanti suntem. Rușine GSP. Omul ala săracul a avut dreptate cu invelitul peștelui, sau branzei, nici nu mai știu. Oricum e tot aia. Mi, e foarte sila de articolele voastre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vindeti blana ursului din padure
Chiar daca acum este o fantezie, FCSB ar putea ajunge, cu un pic de noroc, in grupele UCL ...
Numai fecesebe aveti in cap.
Da' Craiova ce traseu ar avea in cazul in care iese campioana?!
Dar in finala Champions League nu puteti calcula cu cine "s-ar putea " intâlni FCSB ? Asta bineinteles "daca" ar câstiga campionatul si "daca" s-ar califica in grupele CL, si "daca" s-ar califica in primavara europeana, si "daca" , si "daca"... Nu va e măh jenă sa vindeti pielea ursului din padure?
Unxe vedeti voi traseu infernal cand in primele 2 tururi sunt numai echipe de rang 3 sau 4
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.