Comentarii (47)
gio1  •  10 Iunie 2011, 12:48

Sa vezi ce avarie face asta la steaua dupa 7-8-9 etape...mitza asta saTAMPIT de tot! pai asta a distrus tot ce-a construit dan la urziceni, ce draqu cauta la steaua.??

stelistu.batran  •  10 Iunie 2011, 12:47
Postat de biiii pe 10 Iunie 2011, 12:36

Nici nu a venit bine si deja fituica asta il numeste "solutie de avarie". Pai bine domnilor, macar Levy a castigat niste campionate, dar marele antrenor Lacatus si Hagi ce au facut?

Biiii: Ce campionate a castigat asta? pai evreii stiu fotbal? ei sunt buni la finante si matrasit bani, cazinouri, firme, etc.

nino  •  10 Iunie 2011, 12:44

Cate comentarii idioate lasa unii analfabeti pe aici. Nu ar fi mai bine daca ati astepta sa vedem cum va juca echipa?Nu cred ca Becali e chiar asa batut in cap sa vorbeasca prostii daca echipa va juca fotbal si va avea rezultate bune.

stelistu.batran  •  10 Iunie 2011, 12:43

Mare Antrenor! a castigat de 17 ori Champions League, de 18 ori Cupa UEFA de 875 de ori Cupa Cupelor! in plus a jucat la Maccabi Tra La La cea mai valoroasa echipa de club din lume! Felicitari gigi Becali, Felicitari MM, sunteti pe drumul real catre stele! definitiv!

shumi_panco_gool  •  10 Iunie 2011, 12:43

mi s-a parut n antrenor ok...acum sa vedem daca se duce cu becali la biserica :))

lcatalah1  •  10 Iunie 2011, 12:39

pun pariu ca nu-l prind 10 etape,il mananca oieru

biiii  •  10 Iunie 2011, 12:36

Nici nu a venit bine si deja fituica asta il numeste "solutie de avarie". Pai bine domnilor, macar Levy a castigat niste campionate, dar marele antrenor Lacatus si Hagi ce au facut?

tybylove  •  10 Iunie 2011, 11:27

Zico probabil era prea scump. gigi nu face investitii in antrenori, doar in jucatori supraevaluati pe care ii desfiinteaza dupa cateva etape :)

totdd  •  10 Iunie 2011, 10:55

cred ca meme a fost contra grigoras,boloni,hagi etc doar pt ca sa isi aduca omul lui.e clar ca meme il vroia pe levy de la inceput,de aia a fost impotriva la aducerea celorlalti antrenori.pacat,steaua a ajuns rau.si meme ii face rau.sa speram ca o sa fie bine, ca in fiecare an, desi.....