Comentarii (34)
xhthu
xhthu  •  07 Mai 2026, 14:18
Postat de remarque pe 07 Mai 2022, 09:58

Haideti mai! Astfel de statistici nu fac altceva decat sa distorsioneze. Meciul a fost dominat clar de Barcelona, Puiu Iordanescu a intrat pe final, daca se juca meciul acela pana ar fi marcat Steaua, nu s-ar fi terminat nici azi. Chestia cu subordonarea lui Schuster e departe de realitate si in general ceea ce se scrie zilele astea despre acel meci e departe de realitate. Steaua de atunci era o echipa foarte buna, dar a profitat de o conjunctura favorabila iar in finala a avut noroc ca a castigat. Cine a vazut meciul, e fair si nu be-ha-ie, poate sa confirme.

Daca barcelona dominat asa clar, zi si mie cate suturi pe poarta a avut. Daca nu stii, iti zic eu, dar dupa ce iti zic, o sa te intreb in care din categoriile tale te incadrezi. Nu ai vazut meciul, nu esti fair sau be-ha-i?

t800
t800  •  07 Mai 2026, 12:38

Mulțumim GSP!

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 12:24
Postat de sorine pe 07 Mai 2022, 20:40

Eu consider ca s-au facut doua mari nedreptati. Lui Nea Puiu si lui Lita Dumitru. Toti vorbesc de Hagi, Dobrin,Balaci,dar mijlocasi ca Puiu si ca Lita U au existat. Puiu era un Balsam pentru ochi si Lita,ce alunecari facea,ce pase de 50-60 de metri la picior,ce lovituri libere. Pai amandoi si Lita si Puiu dadeau 9 din 10.

Puiu Iordănescu, Marele Liță Dumitru, Imensul Marcel Răducanu, Bomberul Rodion Cămătaru(cu toate avantajele avute, a fost mare de tot), Bomberul Coraș, Imensul Dumitrache, fâșnețul Sandu Neagu, Zoli Crișan, Ștefan Petcu și tot așa! Iar din generațiile mai recente, talent precum Mitea și Sânmărtean puțin au avut, păcat că nu l-au valorificat cum trebuie!

traian_v
traian_v  •  09 Mai 2022, 03:22

Povesti de adormit copiii. Lista cu jucatorii (foaia de arbitraj) trebuia trimisa la UEFA cel putin doua zile in avans. Cu 18 nume. Pe ecran la inceputul meciului, Iordanescu era trecut ca rezerva, ce mare surpriza, ce mare ***??? Se stia ca va putea intra.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sorine
sorine  •  07 Mai 2022, 20:40

Eu consider ca s-au facut doua mari nedreptati. Lui Nea Puiu si lui Lita Dumitru. Toti vorbesc de Hagi, Dobrin,Balaci,dar mijlocasi ca Puiu si ca Lita U au existat. Puiu era un Balsam pentru ochi si Lita,ce alunecari facea,ce pase de 50-60 de metri la picior,ce lovituri libere. Pai amandoi si Lita si Puiu dadeau 9 din 10.

klauz
klauz  •  07 Mai 2022, 19:46
Postat de Adrian Fulgos pe 07 Mai 2022, 13:30

Daca Hagi este sau a fost o nulitate, îți dai seama ce eşti tu, prin comparație? Probabil ca nu.

Iar tu esti un prost!

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2022, 15:00

Regele fotbalului romanesc este Iuliu Bodola.

883758598355956
Adrian Fulgos  •  07 Mai 2022, 13:30
Postat de klauz pe 07 Mai 2022, 12:14

Puneti statistica si pe marea mangafa gica hagi, impostorul care s-a autoporeclit "rege". O sa iasa cel mai slab, a stricat cele mai multe mingi din lume, o nulitate...

Daca Hagi este sau a fost o nulitate, îți dai seama ce eşti tu, prin comparație? Probabil ca nu.

roaitavasile
roaitavasile  •  07 Mai 2022, 12:16

Creier de bibilica...

klauz
klauz  •  07 Mai 2022, 12:14

Puneti statistica si pe marea mangafa gica hagi, impostorul care s-a autoporeclit "rege". O sa iasa cel mai slab, a stricat cele mai multe mingi din lume, o nulitate...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează