Alte știri din fotbal
Marele Cesare Prandelli, reverență în fața lui Mircea Lucescu: „A considerat propria casă ca fiind întreaga lume. Ce inovator, era mult înaintea altora” » Ce a aflat de la Adrian Mutu
1
Mircea Lucescu va fi înmormântat vineri » Programul zilei: cortegiul funerar pleacă dimineață de la Arena Națională
0
Omagiu pentru Mircea Lucescu în centrul Bucureștiului
0
MM Stoica, emoționat de gestul lui Răzvan Lucescu la priveghiul lui „Il Luce”: „Ne întrebam cu toţii de unde are resurse”
1
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „sferturilor” Conference League » Rațiu l-a învins fără drept de apel pe Răzvan Marin
2
Sferturile Europa League: Ionuț Radu, umilit în Germania! Toate rezultatele serii
1
Unde s-a dus miliardarul Rinat Ahmetov, la câteva ore după priveghiul lui Mircea Lucescu » Premieră după 12 ani!
0
Românul din Polonia, protagonist în meciul dramatic cu 8 goluri! Gol decisiv și calificare în finală
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Ultimul bastion MAGA din Europa, în pericol. Cât cântăresc intervenția lui ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump i-a dat un nou ultimatum Europei și a făcut lista cu țările de ...
Libertatea
nu ,asa fac cand vad cum si-o trage savulescu cu ,CURtean !:))
imi place avatarul tau..asa faci cand vezi clasamentul???=))))
hai ca ti-am dat subiect de rumegat tzarane ,ma ,app ,cat consuma tractorul lui tactu ,e pe biodiesel sau polueaza tare?:))
Pe cine sa hranesti tu flamindule !! Tu nici macar ardelean nu esti tu esti in suflet giurguvean !! Bulgaroi cu ceafa graosa cu rude in popesti leordeni !!
ba tzarane ,sa-ti zic un secret ,mare secret ,numai cand ma duc la aia blonda a ta cu tzate drepte port kilt ,sa o pot executa mai rpd ca-i nerabdatoare nebuna drec ,cica are un sot impotent care sta toata ziua pe gsp !:))
Ba eu nu stiu de ce trebie voua fuste cu figuri !! ai bine iti trmit o rochie de aici !! Una cu cerculete si soare sa=i innebunesti pe irlandezi !! Tie ti-ar sta bine cu fustita si cimpoiul sa faci pe scotianca !!
maine are ziua de festin ,face turul bisericilor si este satul ! asta mananca ca si sarpele ,rar dar bine!:))
El cunoaste toate bisericile din bucuresti , mai mult pe cea anglicana , acolo primea cel mai mult . :))
altii sunt tinichigii ,eu numai le dau de munca ,hranesc doua guri mai baiatule ,tu te poti lauda cu asa ceva?:))
ma ,spre disperarea ta pot sa plec cand vreau ,ti-am zis ,asta este diferenta intre un patron si un sclav precum esti tu ,eu nu depind de nimeni si nimic ,tu bagi pe plantatie la tactu acolo in Ilfpv de-ti sar capacele:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.