Alte știri din fotbal
Schimbare importantă » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor?
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
NU va mai incapeti in piele pentru titlu pe care l-ati luat acum 2 ani Nu vi se pare ca vorbiti prea mult si nu va veeti lungul nasului Un STELIST anti cfr
frate, deja dai in prostii.4-0 cu ungurii.cu poli au jucat in europa 3-0 si 1-2, dar da-o-n ma-sa, atata sa nu stii?? pai daca nu urmaresti, de ce mai comentezi?? dar e corect, oile de ar juca cu zagreb, s-ar face de ras! apropo au jucat vara trecuta si au batut zagrebul cu norocul lor caracteristic.aia ii pasau si ii torpilau din toate pozitiile!
a fost o intalnire ca intre prieteni, aia ca desfiinteaza si pe voi...vara trecuta aia aveau 4-5 ocazii pana sa dati voi un gol ca ca ci os!! 1-0 mincinos atunci! rusine!!
te iei dupa celalalt anal fabet de pe aici...iti repet ca la clasa intai: zagreb-cfr nu s-a jucat in iarna asta...aia a fost o parodie...ce? crezi ca daca cfr si poli si-o iau cu zagreb, stelutzica doara e mai buna????
anal fabe tule!!!! poli tim a luat-o cu 4-0 de la zagreb, nu cluj... du-te-n m m de mu ist!!
4-0 cu dinamo zagreb.....doar ca sa imi aduc aminte un scor cu o echipa penibila....
Bravo baieti ~!!!!!!tineti-o tot asa Bravo Stoichita ai demonstrat si an continuare demonstrezi ca esti un mare antrenor Bravo'.si a-m observat ca esti un om inteligent an relatia cu patronul;
v-a desfinta zagrebul acum cateva zile cu 4-0 aia va e valoare hibrizilor sunteti praf
Unguru Cluj tremura carnea pe voi.Mereu intri pe stirile stelei si comentezi.Asta inseamna ca te interesezi de jocul stelei si mori de frica de aia esti asa frustrat.Ne vedem in etapa a 2 sa va aratam football.Nu are rost sa te mai injur pentru ca esti deja mult prea speriat
Ba o luati pe urmele la saracii aia de pornosport.Ce naiba?Golanski il schimba pe golanski si la steaua in prima repriza a jucat bucfalvi!!!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.