Alte știri din fotbal
Conducerea CNS Arcul de Triumf, comunicat dur înainte de FCSB - Botoșani: „Un stadion deschis nu se întreține cu zero lei!”
0
Comunicat oficial despre starea gazonului de pe Arcul de Triumf: „Bugetul alocat pentru asta este zero lei!”
0
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Important este ca ramanem cu marca becalifera si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Barbut nu i atat de prost sa mearga la FCSBeaua! A vazut ce au patit cei doi Popesti care au mers la echipa lui Gigi Puscarie. Pacat de Ovidiu,este talentat, dar o sa l termine sotul sotiei si mizeriile de conducatori FCSBisti.
Barbutz este foarte rapid si cursele lui pe extrema sunt excelente. S-ar putea insa sa nu fie suficient de bine pregatit fizic pentru pretentiile lui Reghe... Sper sa nu se accidenteze si el si, mai ales, sa nu-l dezamageasca pe Gigi ca ar ajunge sa regrete Timisoara. In fine, sa-l vedem intai ajuns la FCSB si mai vorbim.
aoleu ! si cu noul balon de aur,Enache,ce faceti ???
ce sa mai faci cu adi popa ?
Poate doar din Elvetia sa se gaseasca cineva...
Avand in vedere ca este unicul capitan al echipei ar trebui sa ramana in continuare la echipa.
Barbut are tehnica in regim de viteza.Ar fi un real castig.
Nu prea vad sa-l ia vreo echipa pe Popa...nici macar gratis
tu ești supărat, trimite o scrisoare deschisă redacției, mai știi, poate devini umani. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.