Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, concluzie fără echivoc despre Craiova: „ZERO! Eu știu ce înseamnă”
0
Acuzații grave aduse de mama arbitrului minor care a fost bătut la Craiova: „Mi-a spus că a luat bătaie pentru că e prost” » Ce spune tânărul despre incident
1
Mihai Stoica, reproșuri pentru antrenor: „Să nu uite”
0
Ei sunt jucătorii care pleacă de la Dinamo în vară
2
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul + Echipe de start
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Steaua a "încasat-o" ruşinos la Alba Iulia şi a pierdut orice şansă la titlu »... BA ZIARISTILOR; VOI VEDETI CE SCRIETI ? :)) da cand o avut stIaua sanse la titlu ? la cum joaca, ii depaseste si dinamo si rapid
AUZI LA CIOBAN - EL IA DAT UN FORD LUI STOICHITA . STOICHITA MERITA SA FIE UMILIT DE CIOBAN PENTRU CA A RASPUNS F.RAPID IN MIEZ DE NOAPTE PREZENT LA CIOBAN SI L-A SLUGARIT - NU S-A OPUS LA VANZAREA CELOR 2 FUNDASI CENTRALI GHIONEA SI RADA - NU A PRIMIT CEI DOI JUCATORI PE CARE IA VRUT A ADUS MOMAI DIN CIPRU SI A RENUNTAT LA TINERII ONICAS SI IONESCU IN FAVOAREA LUI OV,PETRE SI PLESAN F.LENTI SI MORTI PE TEREN .UN ANTRENOR DE VARF CU CARACTER NU VINE LA F.C.BECALI SA-L SLUGAREASCA PE ANTREN.SEF
rusine RUSINE,VA TI FACUT DE RAS ....IAR.in locul jucatorilor de la steaua eu nu mai ieseam din casa,dar astia petrec in club rusinea.
Ce faceti ma ati vandut meciul lui Alba Iulia? Cat va dat? Nu mai are Becali Money?
mie rusine de mor cind vad ce a ajuns steaua!!!
Nu este clar ca FC Becali nu mai este de mult timp o echipa, ci o turma? Nu conteaza cine vine antrenor ca sa fie "ars", sau ce jucatori ai. Poate sa fie si Messi in echipa - atata timp cat ai o conducere inepta care-si bate joc de tot si distruge intregul club, turma se va duce catre prapastie. Trebuie sa fi nebun sa accepti sa vii la FC Becali, ca antrenor, jucator, sau ca simplu suporter. O tumoare trebuie izolata, ca sa nu se poata extinde. Puneti clubul in carantina, pana la vinde
Steaua nu mai joacă nimic în ultima perioadă. Stochiţă nu este un antrenor competent pentru lotul din Ghencea. Nu are talent şi se bazează pe faptul că dacă introduce un Kapetanos pe teren ar putea face diferenţa şi s-a asigurat. Nu are tactică de antrenor,îi lipseşte multă minte şi trebuie să recunoască că nu are stofă ca antrenor.
steaua nu are antrenor si conducatori, lasati jucatorii in pace, cand tragi la titlu si te bate o echipa deja retrogradata, te ceri afara!
Ciobane, când "nu mai e arbitri", deşi ai scăpat de un penalti, NU MAI E NIMIC. Beeee !!
Florine baiatule din vara te asteptam acasa impreuna cu Rade,oricum Arpi nu da atatia bani pe Dica,esti mai bun si esti ardelean de-al nostru.Multumim!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.