Alte știri din fotbal
Dezastru la Sibiu! Jucătorul blocat la Hermannstadt lansează un apel disperat
1
4 goluri în Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei în Polonia » Cum a marcat Hintsa la debut
6
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
7
Ce îl îngrijorează pe Cristiano Bergodi cu o săptămână înaintea startului și pe cine vede favorită la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Sorin Cârțu îl felicită personal: „Bine că nu s-a dus la U Cluj! Nu dădea bine pentru el”
0
IOANIȚOAIA LA ZI » Directorul Gazetei Sporturilor s-a pronunțat, după meciurile de la CM 2026: „Cel mai bun jucător din lume!”
0
Tragedie după calificare în Mexico City » O suporteră de 19 ani a decedat asfixiată în îmbulzeală!
0
Gestul care l-ar putea costa prezența pe teren la Mondial: l-a ignorat intenționat pe Deschamps!
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Eder Bonfim o sa isi faca bine treaba dupa parerea mea.Este un jucator la locul lui care nu umbla noaptea prin cluburi sau baruri.Este si muncitor , tocmai de aceea cred ca va face treaba buna la rosii-albastrii!
Meciuri live de azi pe s p o r t-a c t u a l.t k.: -HB Torshavn-Red Bull Salzburg 19:00 -VFL WOLSBURG-PANATHINAIKOS ATENA 20:10 -YOUNG BOYS BERN-DEPORTIVO LA CORUNA 21:00 -FC DORDRECHT-FEYENOORD 21:00 -FC KOPER-DINAMO ZAGREB 21:15 -BASEL-ZURICH 21:15 -SI MAI MULTE EVENIMENTE DOAR PE S P O R T-A C T U A L.T K.NECESITA INREGISTAREA.VA ASTEPTAM
pacat ca a renuntat la golanski era foarte bun ,oricum mai bine il ia pe angelo ala decat pe Bonfim
Decat sa il iei pe Bonfim care este o petarda de jucator si Todorov o crunta deziluzie mai bine il pastra pe Golanski ca tot il aveai deja sau il aduceai pe Ogararu care nu avea nevoie de adaptare sau si mai bine promovai un tanar de la echipa a doua .Toata lumea a criticat transferurile lui Stoichita dar eu sunt absolut convins ca nici astia, aduci de marele Piti ,nu vor convinge deloc si dupa ce ca au super salarii se mai asi apropie de pensie.
In primul rand Piti a gresit foarte mult cand a renuntat la Zapata si Frati Karamian iar acum persista in greseala prin aducerea lui Bonfim care nu este mare jucator. Mai bine nu mai aduce nimic decat sa faca transferuri de umplutura. Eu cred ca ar mai fi si alte variante mult mai bune in tara daca intradevar vrea inca un om in banda ca sa nu mai punem la socoteala ca ar mai avea inca variante si in echipa de acum.
Zapata e un portar mediocru. A avut un prim sezon foarte bun, dar gafeaza des. Nu e un portar de siguranta. Mergi si plange-i de mila. Poate gasesti si o echipa care sa dea pe el 50.000 de euro.
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi?Pentru doar 1-2 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult.Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line.Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail [email protected]
la fel ca si altii de pe aici care comenteaza nici eu nu cred ca eder bonfim este o solutie buna pt. postul de fundas dreapta,cred ca mai degraba Piti ar trebui sa promoveze un jucator de la echipa mica sau transferul lui Angelo @daca va uitati la meciul Poli Timisoara 0-0 Shaktior o sa va convingeti de randamentul lui bonfim
dragilor incep sa apara gaurile... sa vedem gaura din poarta prin lipsa lui Zapata, abia astept sa ni se umple curtea de catre specialistii lui Piti prin gafele care le vor face cu siguranta. Sa vad daca o sa mai aiba curajul sa-l cheme pe Rufay dupa tot ce a indurat
dragilor, incep sa apara gaurile ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.