Alte știri din fotbal
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
0
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
4
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat artiștii care vor cânta la ceremonia de închidere a Cupei Mondiale! Show uriaș înaintea finalei
0
„Central” controversat la Anglia - Argentina » „Arbitrul preferat al lui Leo Messi” are o statistică de speriat!
0
Fost câștigător al Ligii Campionilor, arestat! A fost încătușat într-un scandal de corupție
0
Delegarea „arbitrului preferat al lui Messi” pentru semifinala Argentina - Anglia i-a indignat pe britanici: „În ciuda teoriilor conspirației”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
cat de rau a ajuns steaua asta si meciul cu buzaul sa il aranjeze ba mai mult cred k a aranjat si cu arbitrii ..vai de capul vostru
La acest meci biletele au fost triplate 30ron.??? si suntem pe ultimul loc,iar la Urziceni,echipa adevarata intrarea este libera.Nu ar fi problema ca pling dupa bani ci obrazul conducerii Gloriei este gros.Si la cel mai neinteresant meci tot vin cel putin 5000 spectatori.Sa speram ca ce se aude o sa fie adevarat,sa faca fuziune Urziceniul cu Gloria.
bookies.ro: m-ai socat!
Ziceam: lapidati in autocarul cruciat (nici macar nu e cruce ortodoxa! - dar ce sa stie ciobanul?). Steaua de azi e ultima frontiera a dezgustului, a nausee-ei! Dar nu asa va juca contra lui Dinamo! Trebuie sa fim foarte prudenti: chiar si cea mai nevolnica ierbivora poate administra o copita distrugatoare! Cea mai pacatoasa e lovitura prostului! Atentie, Dinamo! Ma astept la mari brutalitati din partea stelistilor - le sunt structurale!
1,40 cm?!?!?! =)))))))))))....pai ala cred ca ar putea fi trecut cu vederea :)))
Mai socat de incidentul autocarului stelei a fost arbitrul bricheta,ai aflat totul prima data aici
Domnilor de la gsp voi chiar vreti sa ne scoate-ti din sarite cu adidasi vostrii.....ori citesc ori ma uit la adidasii aia oribili....va rog frumos, ati inceput sa exagerati cu reclamele "obligatorii"
Mai socat de incidentul autocarului stelei a fost arbitrul bricheta,ai aflat totul prima data aici
Poate macar acum a vazut si Becali cat conteaza Tiago in jocul Stelei si ce pierde daca nu il cumpara. S-a vazut si intrarea lui Lovin si iarasi Steaua nu a jucat nimic cu el in echipa. Tiago trebuie cumparat deoarece in lipsa lui jocul Stelei nu se mai leaga si un orb vede asta doar Becali nu. CUMPARATI-L PE TIAGO !!!!
Articolul, contrar politicii gsp, este destul de virulent. Sigur, nu cat intr-o presa cinstita, care ar fi avut obligatia sa titreze: "Victorie furata!", "Trei puncte frauduloase". "Steaua invinge lanterna prin antijoc si erori grave de arbitraj". Macar sa fie asta falimentul oierilor si desteptarea gazetei la o atitudine mai apropiata de deontologie! Slabe sperante! De maine ni se va impuia capul cu starea de soc in care au jucat bietii stelisti, lapidati in autoc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.