Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano, vestea momentului în fotbal » Cu cine s-a înțeles Zinedine Zidane: „Acord verbal, pot confirma!”
0
Veste de la Sao Paulo: „S-a terminat! Starea de sănătate nu-i mai permite să joace”
0
Bogdan Racovițan a semnat până în 2028: „Sunt foarte fericit și mândru”
0
Andrei Rațiu a fost inclus într-un top select din care fac parte Yamal, Mbappe și Vinicius
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Alertă în Sydney: oameni uciși și răniți într-un atac armat pe o plajă ...
Libertatea
Si cu asta...ce-am facut ?
Un mare fotbalist si caracter si profesionalim.Steaua a incercat mereu blaturi cu fosti jucatori ai stelei
Ati fi avut curajul sa pariati vreun RON pe victorie a gazdelor sau egal la Steaua II - Sportul St. de ieri ? Hahahaha... A intrat Branesti in liga I ! Hahahahaha... Liga II-a pute rau de tot. Si nici Liga I nu miroase prea bine. Halal!
toata lumea stie ce blaturi faceau dinamo si steaua pe vremea lui valentin ceausescu. nimeni nu ia nici o masura .chiar si retroactiv... rapid castiga doua meciuri pe teren si pierde la ,,masa verde,, cu 0-3.cata vreme fotbalul romanesc e condus de ,,fosti,, nu avem ce sa facem. asta e .... eu unul nu mai tin de cativa ani cu nationala romaniei.
SERVUS,TEO ANGHELINI!!!!!!! MARE FOTBALIST SI UN SUPER CARACTER!!!!! CAT DESPRE "LEO"....UN TRANTOR SI UN MASCARICI!!! S-A GASIT "LEIO" FOTBALISTUL NO NAME, SA IL REFUZE PE ANGHELINI!!!TEO LA 18 ANI IL SCOTEA DIN ECHIPA PE IVANCESCU LA STEAGU!!!! LEIO LA 30 SE RUGA DE ARBITRU SA FLUIERE CA NU MAI POATE!!!!!"LEIO".......O TROMPETA CU POSTERIORUL DE VADANA!!!!!
da cine te-a oprit sa nu spui atunci ca au vrut sa trantesti meciul?bine ca nu ai scris pe vreun bilet sa-l gaseasca ai tai peste 20 de ani.
cine?steaua?fugi ma de aici astia sunt cei mai curati oameni cum sa faca ei vreun blat nu au facut toata istoria lor vreunul si faceau tocmai cu tine la mogosoaia?ha ha ha.pai fac ei cu prima echipa blaturi darmite cu a doua ce dreaqu
Si cind te gindesti ca asta a fost titular la steaua vreo 10 ani de zile !!! hehehe !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.