Alte știri din fotbal
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
numa' daca esti nesimtit nu le-ai simtit! nu stiu ce sa zic, au fost 3 dintre care 2 cu siguranta le simteai alea de la 3 si ceva. iar cei de la etaje cu care am vorbit au simtit mai puternic
mai, eu stau in Floreasca in Bucuresti, dar nu s-a resimtit aici niciun cutremur :)
Cel ai rau se simte in zona bucuresti-zimnicea-giurgiu . Imi aduc aminte ca parintii imi povesteau de cutremurul din Bucuresti din 40 . Sper sa nu fie o regula cu ce ai spus tu in legatura cu la fiecare 40 de ani .
E ceva ciudat acolo la voi. A fost in Bulgaria asta, NU VRANCEA. Mai bine va feriti nitel.
In bucale am prins vreo 3,4 cutremure dar din experienta mea nu au fost probleme cu replicile si nu a mai venit nimic serios dupa aia . Sper sa fie la fel si acuma . Doane ajuta . Ma uit pe canalele romanesti dar nu spun nimic deocamdata . E bine ca functioneaza toate asta inseamna ca e OK .
a mai fost unul!!!!!!!! ati simtit? a 3-a replica WTF
sper sa nu mai avem parte, ca deja au trecut cei 30-35 de ani dupa care apare cate un cutremur mare in Romania
In 77 am trait clipe de groază ai ales ca eram doar un pusti de 12 ani dar imi aduc aminte de blocul de la Lizeanu de linga Dinamo care era inclinat cu vreo 30 de grade . Nu mai spun de blocul cazut linga cinema Scala sau scara care s-a prabusit linga Muzeul Tranului Roman si unde am inteles ca s-a prapadit Bocaneț si Toma Caragiu . Imaginile alea o sa mi ramina pe retină toata viata .
Ăștia sunt montați să transfere vara asta la oițe cel puțin 69 de jucători! Trebuie contabilizați, că-s pe 69! :-))) Pe 69!
ai dreptate, a fost cutremur maricel desi nu prea are cum sa fie urmat de unul mare ca s-a descarcat energia. dar daca sunt cutremure f mici pot fi urmate de o replica puternica!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.