Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
mie mi-a placut Dinamo cu Steaua, a facut cel mai bun meci din retur. pacat de Marius Niculae ca nu mai are decat o viteza. putea sa marce cel putin un gol din cele doua ocazii aproape cu portarul daca fugea bine. iar jocul bun a continuat cu Astra dar nu sunt sigur ca erau oaspetii interesati de meci, mai ales ca Spadacio a plecat imediat dupa..
Glumesti ? A fost asa de rau ?
Intru si eu sa vad pe protv ceva news de cutremurul asta ma asteptam sa fie ceva breaking news si apare reclama aia video cropped cu Rapid vs Dinamo. Cand au inceput sa miste am crezut ca fac cu inima.
Luchin mi-a placut foarte mult cand a jucat la nationala si perioada scurta de dupa, nu stiu ce se intampla de nu mai confirma. in meciurile grele ale nationalei se vedea clar ca e greoi pentru dreapta dar avea potential pentru centru. in liga 1 exact dupa ce a jucat pentru Romania, a dat randament foarte bun si pe dreapta la Dinamo. eu cred ca e in scadere de forma si ar juca prost si central.. nu stiu ce se intampla cu baiatul asta ca aveam mari asteptari de la el! mai mari decat la Grigore
Bă scuzati-mi limbajul dar o aparare de căcat ca a lui Dinamo nu am mai vazut niciodata la echipa asta asa cum am vazut in ultimii 4 ani cel putin .
oameni buni, nu iesiti afara?? bucurestenii sau unde s-a resimtit cutremurul mai mult? eu as dormi noaptea asta in parc :)
Voi ce parere aveti de Luchin ? Mie nu prea imi place . E greoi si nu straluceste la capitolul tehnica . Centrari aiurea fara destinatie . Adevarul e ca a si fost folosit aiurea ca fundas dreapta de mai multe ori .
pai amandoi ati socotit de la inceput :)
nu, in 2009 (2008-2009)! 2006 Steaua 2007 Dinamo 2008 CFR Cluj 2009 Unirea 2010 CFR Cluj 2011 Otelul 2012 CFR Cluj
2005/2006 STEAUA BUCURESTI 2006/2007 DINAMO BUCURESTI 2007/2008 CFR CLUJ 2008/2009 UNIREA URZICENI 2009/2010 CFR CLUJ 2010/2011 OTELUL GALATI 2011/2012
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.