Alte știri din fotbal
Transferuri de noaptea minții la CFR Cluj » Incredibil cine ajunge în insolvență în Gruia! Rămâne Șumudică?
0
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
7
Pancu, explicație ciudată pentru eliminarea cu Dinamo » Pe cine dă vina
3
Pancu a confirmat transferul fotbalistului de națională: „E la vizita medicală. Ne uităm de o lună la el”
3
Știri din fotbal internațional
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia, pentru grupa Europa League » Echipele de start
14
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Anderlecht s-a desprins în Kazahstan
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Valoarea de referință pentru salariile bugetarilor scade la 4.000 de lei. ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Toata ziua scrieti cine mai vine la Steaua! Jucatori, antrenori, etc. Chiar nu vedeti ca NIMENI NU VREA la Steaua?!? Poate doar niste flmanzi da la vreo retrogradata sau antrenori gen Lacatus sau Stoichitza.
Luati-l pe Bourceanu...In plus, zona aceea este destul de acoperita . Bicfalvi fiind unul si Brandan ( care a evoluat foarte bine in ultimele meciuri ale campionatului pe pozitia aceea) fiin al doilea. Dar daca tot vreti sa luati jucatori ... Luati-l pe Bourceanu ca a dovedit care ii este valoarea( parerea mea doar vreo 60 % din ea) in meciul cu Bosnia jucand foarte bine , desi , recunosc, am crezut ca Razvan a facut o greseala imensa punandu-l ca titular.
1. Inventii, nu poate plati 0ierul nici jumatate din salariile lor de la Kiev si Siena/Bari. 2. Tibi Ghioane, daca ar veni in Romania, ar fi de departe cel mai bun mijlocas central, nu cred ca are de ce sa se intoarca, gaseste lejer echipe mai bune ca in Romania si contracte mai mari.
Sper ca domnul Udrea sa nu aiba parte de sex pana ce unul dintre acestia nu ajunge la Steaua
Mai inainte i-am laudat ca am vazut un articol cu sursa , uite unul cu ''floricele'' si foarte multe ... va rugam observati lungimea articolului bazat zatul ramas in cafea , felicitarile pt aberatiile tale
serie b ale
La 1:30 se publica editia de a doua zi.... nu complet de cateva luni, dar tot e ceva. Deci astea sunt de fapt informatiile cele mai sigure, ce apare in timpul zilei sunt chestii neverificate.
Ghionea ar fi ideal!
iar pe urma se tine cu mana de burta de ras cum ne enervam pe aici...:)))
Udrea nu stii ce sa mai inventezi ca sa-ti motivezi existenta mizera in redactia aia.Chiar nu gasesc astia de la gsp un baiat decent care sa stranga informatii despre Steaua?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.