Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Salve ! Articolul nu m-a interesat deloc dar comentariile au fost profesioniste . Apropo eu am adidas cu crampoane pentru gazon dar cum crampoanele nu am nevoie de ele decit din an in paste folosesc niste incaltari de sport mult superioare oricarui brand . Nici nu le stiu numele dar o sa ti le spun maine . Cel mai mult ma intereseaza e confortul lor si echilibrul , etc..designul mă lasă rece .
da mah, brandurile sunt peste tot. am vazut Gucci intr'un orasel cocotat in varf de munte. ideea e ca hainele sunt urate. chiar daca unele costa mii de euro. italienii sunt mai pe stilul clasic asa. de fapt daca vrei sa vezi italian sau italianca imbracati bine, trebuie sa aibe cel putin 30 de ani. tineretul italian nu prea se omoara cu hainele si cu moda. banuiesc ca din acest motiv nu prea gasesti haine sport frumoase.
*de sau es
Ciao ...noapte buna
@bando': orasul, de fapt orasele, in care am vazut ce spuneam sunt in regiunea puglia, o regiune nu foarte dezvoltata a italiei. cu 'capitala' la bari. de roma nici nu mai are rost sa amintesc.. din pacate nu pot sa compar cu ge sau es, spre rusinea mea nu am ajuns inca in acele tari. nb
noapte buna
poate la Milano sa fi vazut asta... intradevar,in italia gasesti toate brandurile posibile. dar nu chiar oriunde. ma rog, acuma depinde si de gustul omului. eu stau de aproape 5 ani in italia. si am vazut multe pe aici. si pot spune ca nu prea sunt pe gustul meu. eu unde am vazut haine frumoase si pe gustul meu, este in germania si spania.
Pai sunt prezente oriunde are lumea bani ...
prieteni, eu va las. merg la somn. noapte si zi bune
@botizan: fii sigur ca pe acolo sunt si oameni care isi permit. oricum, ideea era ca brandurile importante sunt prezente fie si in orasele minuscule. nu ca la noi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.