Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Jurgen Klopp, gata să intre la negocieri pentru preluarea naționalei Germaniei! De ce depinde totul
0
Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Se „aprinde” meciul: vine primul gol
1
„Harry Kane este cel mai bun atacant din lume! Punct” » Mesajul venit din Germania după prestația formidabilă de la CM
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
e tare steaua
hai steaua
steua e cia mai bunna echipa
de cand vb acari pe net de fotbal parca erau prin divb sau c
ilie ial pe szekeli nu sta ca chaplin la gesticulari fa ceva cu giginio ala si luatil pe szekei ca evaloare baiatu ce faci mah cu surdu ce faceti cu mendoza ca e atacant nu mijlocas surdu e varza
ilie ce drak stai de pomana sal imiti pe chaplin dute la giginhio si spunei de szekeli faceti ceva si mai aduceti un mijlocas de banda ca nu aveti surdu e ca surdu faceti mah ceva si luatil ca are valoare
e cenzurat sport.ro ?
Cateva cuvinte cenzurate de astia de la gsp s p o r t . r o = sport.ro p r o s p o r t . r o = prosport.ro Cat de penibil poti sa fi :))
Ma mir cum cenzurati cuvantul prosport.ro
E aiurea noul format al GSP. Si vad ca mai nou nici nu mai dau informatii importante. Ce va e asa de greu sa ziceti ca meciul e si pe s_p_o_r_t_._r_o ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.