Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Eronat , Sumudica nu e obraznic!! E neam prost!!Fara educatie, fara bun simt , fara respect, fara limita! *** catalogarea ca obraznic nu e potrivita!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astra nu a contestat arbitrajul.Au in teren 2-3 *** si pe banca sau in sufragerie un agarici libidinos care fac circ.E simplu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi se pare, ca aici chestionam caracterul acestui....Eu nu il pot cataloga!
Corect, sunt franturi de articol pus doar sa fie comentat de *** majoritar....!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fotbalul românesc este de fapt o adunătură de derbedei . În frunte cu antrenorii și conducerile cluburilor . Când ai astfel de ”fotbaliști” e normal să nu contezi în Europa .
O fi Sumudica obraznic, dar, din pacate, Helmut este cel mai penibil din generatia '86 a Stelei.
La o echipa, se munceste....si de unde sti tu ca eu nu am bun simt ? Am jignit pe cineva aici / Cauta, dar nu o sa gasesti. 3 goluri VALABILE anulate Stelei ? Amice, visezi.....
dar de infractorii din conducerea fcsb care mereu se victimiyeaya si jignes ,vorbesc orice de oricine,se milogesc ca trebuie respectati,uitand ca ei insasi trebuie sa respecte daca vor respect...de astia nu yici nimic?
Fair play! *** suspendat pe viata, Sumudica resuspendat cateva luni, Mariu Avram retrogradat! E cu rima, e de aplicat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai *** , ciocul mic ,esti Rușinea Generației tale ! *** . Esti penibil !RUSINE !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.