Alte știri din fotbal
Daniel Pancu își avertizează jucătorii: „Dacă se mai întâmplă...”
0
Daniel Pancu, complet cucerit: „Am impresia că visez. E ceva minunat!”
1
După despărțirea de fosta echipă, atacantul din Superliga a fost prezentat la o nou-promovată
0
Noul atacant al Rapidului a ajuns la București! Pancu e încântat: „Foarte bun, o să vezi!”
7
Știri din fotbal internațional
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
0
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
2
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
2
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Ai vazut tu ofertele de afara?Din vorbe, si Chiriches are oferta de la Barcelona.
Steaua `demareaza `tratativele ,dar cam patineaza,ca s-a desteptat si minerul sef!Acum e logic ,daca Nistor are oferta mai mare de afara ,la ce sa-l vinda Pandurii ciobanului cu valiza sechestrata?
Condescu nu s-a dovedit, pana acum, un fraier cu cioc! Nu cred ca-l va da pe Nistor la schimb cu... ala... Radoiutz... sau cum ii zice papagalului. In plus, mai trebuie sa vrea si jucatorul. Si, se pare ca s-au cam imputinat prostii pe la Tg. Jiu. Maxim a dovedit-o!
Vise ! Daca-l vroiai trebuia luat cand nu stia inca nimeni de el.Pentru asta trebuie sa ai un om cu ochi la jucator.Te-ai repezit ca ultimul fraier sa iei un imatur de la Craiova si nu vedeai diamnatul de alaturi !
N-am ce sa citesc in presa ... doar noua obsesie a ziaristilor despre 'cand pleaca Reghe' si tot felul de inventii (sper) despre ce afaceri proaste mai planuieste Becali, adevarul e ... ca cu cat afacerea pare mai proasta, cu atat e mai credibila, cunoscand realizarile in afaceri cu jucatori ale lui Becali ...:)) GSP-ul a invatat ceva important despre prea ... si anume ca trebuie sa le dai cititorilor ce vor ... ei vor ca Becali sa faca o aface proasta ... done ... vor ca MM sa se certe cu toata lumea ... done... vor ca sa se certe Becali cu Reghe, ca sa zica ei ... i told you so, i'm smart ... done! Din fericire doar 1/100 din astfel de scenarii sunt adevarate ... nimeni nu rateaza 100/100!
A facut o oferta si pe Lewandowski, nikolici plus 175.000 d euro, basca 3 kile de branza. Proaspata. Nemtii au zis k se mai gandesc...
Hahaha, cea ma periculoasa actiune din lumea fanilor de pe tot mapamondul. Aviz huliganilor de pretutindeni! "Amendă pentru pufuleţi Comisia de Disciplină a LPF a amendat clubul Steaua după ce mai mulţi spectatori au aruncat cu pufuleţi în jucătorii echipei Petrolului" Cu o bricheta mai treaca-mearga,d ar cu pufuleti, asta pune in periclitate sanatatea jucatorilor, mai ceva ca bomba de la Hiroshima! Pe aceasta cale rog LPF sa mi scoata din cupele europene pe Stelisti!
Tu ce vrei sa analizeze ? Daca a fost vant din pupa ? :)))
"Comisia de Disciplină a LPF a amendat clubul Steaua după ce mai mulţi spectatori au aruncat cu pufuleţi în jucătorii echipei Petrolului ". E pe bune ? Asa ceva analizeaza comisia ?
Da, ciobanul a "demarat in tromba", exact ca in cazul Maxim ! :))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.