Alte știri din fotbal
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Panduru și Zotta au prezis scorul exact pentru Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Sanmartean este un jucator valoros care poate castiga un meci de unul singur ! Sanmartean este binevenit in Ghencea ! Forza Steaua !
asadar, nu valoarea lui sanmartean o negam, cat faptul ca steaua a luat jucatori in forma la echipele lor si i-a dus la steaua II sau pe tusa. sa dea Dumnezeu sa fie Sanmartean un nou caz Kapetanos, de jucator care explodeaza la Steaua!
nu contest, si pe noi ne-a driblat de ne-a ametit, dar problema era ce facea dupa aia cu mingea: pasa prost sau tragea pe langa poarta! nimic de spus, e bun, dar are 30 de ani si a fost mai mult accidentat! raman la parerea ca era mai bun dimitrov!
Am fost coleg cu el la juniorii Gloriei Bistrita. Ne facea praf pe toti... era cel mai tehnic fotbalist din cati am vazut (si am vazut destui). Din acea echipa au iesit multi fotbalist de prima liga (ex: Mandrean - Gloria, Chibulcutean - Pandurii, Costin - Otelul, Dan Florin - Unirea AB, etc.). Merita acest transfer... multi tineri vor avea ce invata de la el. Succes LUCIAN!!!
vreti un jucator care sa poarte nr 10 ? sanmartean este...necunoscatorii sa se abtina , sanmartean are 29 de ani a ajuns la maturitate si daca are o conditie fizica buna rupe tot.sper sa`l vad in tricoul stelei ar fi bomba!
acest jucator daca este sanatos face ce vrea pe teren , are o tehnica prin care scoate din joc adversarii cu usurinta...nu cred ca este in romania asa jucator...ar fi interesant sa il vedem la steaua.
tanara speranta si asta
santeti penibili si de rahat
BAH DA TACETI MAH...DE UNDE STITI..DACA VINE LASATIL PE BAIAT SA DEMONSTREZE..POATE EXPLODEAZA..DE UNDE STITI?SI IN PLUS NU E UN RISC F MARE TOTUSI 50 000 DE EURO NU 2 MLN CAT S-A DAT PE DAYRO!CU DAYRO NE-AM PACALIT TOTI SI PE O SUMA MARE!DA PE 50 000 NU E NIMIC!SA DEA DOMNU CA BAIATU ASTA SA JOACE BN DACA VINE!II UREZ SUCCES!ORICUM SUNT SIGUR CA E MAI BUN DECAT LOVIN!FORZA STEAUA!
Sanmartean mai are multe de spus,varful de forma o sa fie la dteaua,se incadreaza perfect in sistemul de jo,,si steaua avea nevoie de un pasator stil hagi,o sa fie beton,mai poate juca cel puti 4 ani la forma maxima
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.