Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
este ruda cu interlopul Camataru cel care a furat gheata de aur cu Dinamo.
Sper ca ai citit si articolul, nu numai titlul, si ca revolta ta se adreseaza si marilor dinamovisti, Torje, Marius Nicolae si Dan Alexa, ultimul fiind chiar finul "interlopului"!..-:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cata minte ii trebuie unui jurnalist ca sa titreze "Steaua interlopa" un articol in care se scrie ca doi-trei jucatori ai Stelei isi fac niste poze cu un personaj controversat? Mai mult, aflam din continutul articolului ca si alti fotbalisti, Torje si Marius Nicolae, apar in poze cu individul, iar Dan Alexa este chiar finul acestuia! Cu alte cuvinte, dupa mintea acestui asa-zis jurnalist, toti cei mentionati sunt niste "interlopi"!..Mai sunteti, neamule?!..-:)
Multi fotbalisti fac parte din aceiasi specie,ca atat ii duce lipsa de minte.
Asta e stiaua de astazi, dragi stelisti, nu mai traiti in negare si acceptati ca trebuie facut ceva ca sa alungati clica de manelari si interlopi care v-a distrus clubul. Va place sa dati vina pe oricine, pe boroi, pe talpani, generali burtosi, dar luati apararea u***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interlop ?? :))) *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine mai ziaristilor de acum incolo fiecare doritor de poze va fi legitimat si i se va cere cazierul inainte de a declansa aparatul.Atata minte aveti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.