Alte știri din fotbal
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
14
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Pai, avand in vedere ca subiectul articolului e inventat de ei, ce-ai vrea? Steaua nu s-a interesat de cei doi, ci jucatorii au fost intrebati de catre reporteri daca ar veni la Steaua, intrebare la care ei au raspuns ca orice jucator din Romania (exceptand pe cei de la Dinamo, care ar veni si ei, dar le e frica sa recunoasca pe fata) ca DA, ar veni si pe jos. End of story.
Halal titlu. Auzi, "Steaua joaca la doua capete". Mare miza!!! Vezi Doamne, daca nu-l ia pe Cr. Ronaldo, vine pe jos Messi. Nu? Te umfla rasul. :))
auzi motiv de banat, faptul ca am scris ca baga zazanie intre oamenii de pe forum cu articole de rahat...da ce, sunt si eu un pui de IT-ist si mi-am facut alt cont :)))))))))
o sa rupa tot in ucl bus asta :))
te-au ciuruit.......ca pe comisar....:D
Cezarika, o stii foarte bine si o stie toata lumea, dupa cum se poate vedea si mai jos. Asta esti, ultimul om. Nu trebuie sa recunosti, e in zadar, te cunoaste toata lumea. La 5 dimineata intrai sa postezi pe toate articolele cu Steaua. Nu e ca si cum ti-as cere sa incetezi sa faci asta. Asta esti, un nebun, si nu ai leac. De atatia ani zaci pe aici cu tot felul de conturi, ai fost rapidist, ceferist si acum esti dinamovist. Ultima scursursa.
m-au banat nenorocitii...si n-am vorbit urat..rusine sa le fie :)))))))
costner*
Shezarik ardelean din India, nu are bani pt un spital de boli psihice si nici asigurare nu are daca munceste doar pe Jesepeu.
Si Cezărik și Ortega sunt ardeleni....Orte u U-ist, Shezărik m- Uist ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.