Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
5
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV meciul Dinamo Zagreb - FCSB
0
Antun Palic a analizat Dinamo Zagreb - FCSB: „Eu așa-mi doresc, sincer”. Ponturi de la Zagreb + Precauție în privința „câinilor”
0
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Ce bine le zici:))...mai bn va duceti in b ca acolo aveti mai multe sanse sa faceti spectacol si sa ramaneti acolo cativa ani:))
bun titlul:)))...macar pe amatori sa ii mai bateti si voi:)) ca pe seniori nu aveti sanse:)))....Hai SteOAIA in "b" :))
@batranul_si_marea probabil esti banatean,nu te supara pe mine...dar bourceanu cate medalii de campion are in palmares??? :)) vroiai sa nominalizezi campioni? spune cativa jucatori de la CFR,de la Unirea,Otelul sau astia mai batraneii care au apucat si ei sa ia un campionat pe la steaua dinamo rapid atunci demult cand mai emiteau si ele pretentii :)) oricum...in nici un caz m.costea :)) cine l-a vazut pe asta fotbalist nu stiu :)
=)) le tremurau kilotii sa intre decisiv la mingie,"stai cu dansul" :)))))))) si deabea i`ati batut =)) Dorinele inkidele gura te rog k se cred "zmeii" romaniei dupa ce au castigat cupa cu un autogol :))))
Cand da indicatii e respectuos? 1. "Dansul" nu e pronume de politete, daca autorul articolului ar fi fost pe la scoala ar fi stiut asta. 2. Moldovenii folosesc acest apelativ foarte des, inclusiv cand vine vorba de obiecte.
asa e,oricat de stelist ai fi ,nu poti nega ce e evident....
Da, dar ulciorul nu merge de multe ori la apa :), ti se pare ca lotul asta este bun? Mie mi se pare mediocru. Jucatori adusi de la echipe fara pretentii. Aici e vorba de mentalitate. Aduci jucatori de la retrogradate si mijlocul clasamentului, n-au cum sa-si schimbe mentalitatea din prima. Era nevoie de niste "campioni". Un transfer util ar fi fost Bourceanu spre exemplu.
"A dus mingea sper poartă şi," cam toate articolele de pe gsp au cel putin o greseala... voi nu aveti pe nimeni care sa va corecteze inainte de a posta stirea?
achizitii slabe cred cele mai slabe din ultimi cinci ani bv becali continua asa si lumea te va aplauda :((
Ia-ti batut pe Ghidighici ??? Bravo baa , bravo !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.