Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Filipe Coelho a dat vestea pe care fanii Universității nu voiau să o audă: „Nu! E imposibil”
0
Regretele bulgarilor, după Levski Sofia - Universitatea Craiova
0
Cu capul spart, Mora a venit la interviuri și a transmis un mesaj în română pentru fanii Craiovei
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Mai mare ciuda si frustrare pe dinamovisti sa o vada pe steua in primavara europeana si sa le de-a 3 in groapa nu mai pot suporta catelusi=))))))))
HAI ASTRA , FORTA Tg MURES
AFARĂ NINGE CA-N POVEŞTI, MUIE BUCUREŞTI!!!
AFARA NINGE CA-N POVESTI, MUIE STEAUA BUCURESTI!
SUPERIÓR, -OÁRĂ, superiori, -oare, adj. 1. Care ocupă un loc în spațiu deasupra altuia; de sus Prin urmare,ati fost superiori in cupa,in campionat,indiferent de victoria in fata lui Dinamo sunteti inferiori,datorita locului pe care il ocupati in clasament.De regula nu-i suport pe cei care se bat cu pumnii-n piept ca adversarii sunt inferiori,la fel cum nu-i suport pe cei care jignesc suporteri ai echipelor adverse.
pai cum sa nu am? el e frustratul no1 de pe site la concurenta mare cu alpin si cu mikonanist dar deocamdata el e in pole position pt osu` cel mare:)) eu n`am zis sa nu le raspunzi deloc da e bine sa`i lasi sa latre la luna, asta arata cat de mult il doare , cat rau ii face steaua,. tu realizezi ca el saracu de atata rua, frustrare si invidie nici nu va simti sarbatorile? va fi doliu total, atunci la ce bun sa`i dai apa la moara?:))
acum ceva vreme se motivau vizionand filmul cu spartanii. acum vad ca se motiveaza vizionand STEAUA, sa inteleg ca dinamovistii sunt impotenti? fara stimulante nu pot castiga nimic?
EUROPA................................................................STEAUA ROMANIA.............................................................STEAUA ORIUNDE..............................................................STEAUA CAMPIONII DIN GHENCEA FORTA STEAUA MEREU SUPERIORI
maidanezul cu nick-ul ursul_belciug si-a facut vaccinul antirabic de 5 ori dar la el vaccinul nu mai are nici un efect :)))
maidanezul cu nick-ul ursul_belciug si-a facut vaccinul antirabic de 5 ori dar la el vaccinul nu mai are nici un efect :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.