Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
ai mare dreptate, daca si *** ca tine au ajuns sa scrie aici nu mai e nimic de facut
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ca bocciu', tararache și bucurica au ajuns să-și dea cu părerea și sa facă echipe...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clar, de-aia vă și erau tribunele pline (de aer) când se jucau meciurile cu spectatori...
Păi e simplu: cu Chelsea, Betis, Napoli sau Ajax, după caz. Dacă erai om zdravăn la cap nici n-aveai cum altfel. ;-)
Marcel, Ilie, Marius, Bănel... legende de-ale voastre la fel de „corvide”. Dar siiigur le disprețuiești/iți și pe ele la fel de mult, doar pentru că au o altă culoare a pielii decât voi, suedezilor, este?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
haha pe cine intreaba,ce sa zica si asta,acolo au fost din 33 mii,vreo 20 mii neutri(adica multi sustin adevarata fcsb -steaua din liga 1) pai de ce doar la acel meci ?? de ce nu sunt multi la toate ???mai vedem in liga 2,bat pariu max 5-10mii pe meci ,si la restul meciurilor cu miza,sa fie 15-20 mii cu tot cu oaspeti..bateti campii,la orice ora joaca steaua adevarata fcsb pe ghencea full !!
IO, adica subsemnatul... am plans la meciul cu ac milan .. acel 4-0 ... pt ca eram stelist... si tot IO am sperat la finala uefa league pana cand MACARONE.... a zis NU. Am sperat, pt ca eram stelist, azi vad ca deodata unii si altii zic ca nu s stelist, poate zice gura lumii ce o vrea, dar eu tot stelist sunt, si in nici un caz nu sunt TALPANIST. Asa ca personal ma face sa zambesc faptul ca a ajuns distinsul domn din articol sa apara pe la toate ziarele.
Este "falsa Steaua" ca sa ma exprim ca tine, pentru ca nu o cheama asa; deci Fc fcsb nu detine: numele Steaua, marca notorie, palmaresul, culorile, stadionul Steaua. N-are absolut nicio legatura cu Steaua Bucuresti. Nu te mai mintii singur!
Distinsul domn a spus ca echipa e aceea pe care o urmează fanii. FCSB, e adevarata Steaua, pentru ca e susținută de 52% dintre suporterii romani.
Mai bine l-ati fi intrebat, care din cele trei cluburi Rapid este adevaratul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.