Alte știri din fotbal
„Suntem proștii tăi?” » Gigi Becali n-a avut milă de titularul de la FCSB: „20.000 de euro amendă și pe bancă!”
0
Costel Gâlcă anticipează ce va urma în play-off: „Vor fi decisive acele etape”
0
Ce etapă în Liga 2! A urcat pe loc de play-off după ultimul meci, adversara prelungește suspansul » Clasamentul
11
Elvir Koljic și-a ales ultima adversară din play-off: „Merită să fie acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Meciurile din Liga Campionilor Asiei, amânate » Cristiano Ronaldo este afectat de această decizie
0
Arsenal - Chelsea, derby-ul etapei 28 din Premier League
0
Harry Kane vânează recordul lui Lewandowski! Pe Paul Breitner l-a egalat la penalty-uri
0
Cadoul neașteptat pe care Wayne Rooney l-a primit de la Diego Maradona: „A fost puțin ciudat”
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Cum l-a numit CTP pe Donald Trump după uciderea lui Ali Khamenei. Gazetarul ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Declaratie de jucator profesionist care se simte stapan pe sine si pe perfomantele lui. Nu e el cel mai bun din tara, dar macar gandeste ca un sportiv adevarat.
Pojorata Bucovina cea mai valoroasa echipa din liga a 2-a!!! Ai facut o tara intreaga fericita cand le-ati desenat celor de la fc azuga fotbalul pe teren!!!!!
Ma! Aia doi in alb zici ca sunt de la casa copilului....
Tatarusanu? cat bani a luat ciobanetele pe el?
nu se compara cu ceilalti patru, la ei s-au pierdut bani zdraveni, acum nu va fi o pierdere serioasa.
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=50065/domestic/ Pentru cei un pic mai inceti la minte. Iar ca sa-ti demonstrez ca este mai mult decat atat(deci ca nu esti doar unul mai incet la minte ci si mai grav), faptul ca brand national inchiriaza un spatiu in cu totul alta localitate fata de unde s-a infiintat nu schimba denumirea societatii, ci in cel mai rau caz il adauga ca si punct de lucru. Sediul social al firmei in cazul in speta clubul FC Steaua Bucuresti 1948 ramanand acelasi. Cati distrusi pe aici...bleahhhh, Sa castige Steaua la fel cum a castigat fcdb ultimele trei partide...as fi foarte fericit.
fcsb-ul*
fscn-ul n-a pierdut pe nimeni. daca nu-i mai are in lot inseamna ca nu i-a mai vrut, nu ca i-a pierdut gratis asa cum inventeaza angajatul ghesepisto-fecesebist pentru trafic.
Si eu am observat o evolutie in crestere a lui in ultima vreme, dar recunosc ca nu sunt fanul lui.Si nici Reghe nu e.Ii are acolo pe Filip, unul din preferatii lui, pe Muniru pe care a vrut sa-l aduca in precedentul mandat si inteleg ca si Bour e aproape rezolvat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.