Alte știri din fotbal
Marius Baciu și-a ieșit din fire când a văzut ce îl așteaptă în afara stadionului: „Nu-mi închiriez nicio licență! Hai să jucați voi!”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
1
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
lupta se da deocamdata in 5, sa vedem dupa meciurile directe cate mai raman, in special dupa cele 2 etape, cine ramane in picioare.
Alta e problema la Steaua, trebuie sa privesti grafic evolutia bolii lui Becali. Pe atunci mai se putea autocontrola, azi nu se crede genial si el saracul e dus cu pluta de mult de aici.
sa dea Domnul, cu totii am vrea ca sa fie o lupta apriga pana la capat intre Steaua si CFR -Becali a facut acea echipa magnifica care a ajuns pana in semifinalele Cupei UEFA, lucru deloc la indemana oricui, dar cat a furat el in Romania asta n-a furat nimeni -in trecut ati avut o echipa buna cu Dica Nicolitza si Radoi si toti tziganii v-au stimat, dar acum nici rromii nu prea se mai ingramadesc la meciurile voastre -noi nu suntem rivali cu voi, noi suntem rivali cu U Cluj, noi n-avem nimic de-a face cu tziganimea voastra din Bucuresti
Ungure chiar nu înțelegi ca nu te ajuta ce faci aici? Bai postacilor frânari Alpin, Cezar si cați mai sunteți aici la postat, ce faceți voi face rău lui CFR și nu bine. Sunteți prea încuiați ca sa pricepeți asta.
-meciul se va termina egal pt. ca niciuna dintre echipe nu vrea sa se distanteze de lider -Porumb si Becali sunt prieteni buni, nu va fi un meci atractiv -steaua ar face bine sa castige ca sa ramana la 3 pct. de CFR, lucru greu de realizat in continuare -valizele cu bani de la albanez au luat calea Vasluiului de multa vreme -ramane de vazut evolutia celor de la Vaslui -am asa o premonitie ca meciul va fi unul incalcit, specific unui blat, cu ocazii putine de gol -miticii s-au bucurat in saptamana asta, au facut multe ironii si acuze la adresa CFR-ului, pentru ca de saptamana viitoare vor fi in doliu!
@ claudiu120284 Steaua, la un moment dat, se afla mult in spatele Rapidului... acum suntem in fata voastra. Normal ca suntem in lupta pentru titlu daca si atunci cand eram pe 7 eram tot in lupta. Steaua are sanse mai mari ca Vasluiul sa castige dar meciul poate fi imprevizibil. Steaua are cea mai buna aparare din campionat, problema e ca la finalizare nu prea avem cine sa o bage in poarta.
Adailton este accidentat , nu cred ca va fi recuperat .
IN OPINIA DVS STIMATI JURNALISTI AI GSP.....STEAUA "CONTINUA CURSA PENTRU TITLU SI CAND ERA PE LOCUL 7", DE SA NU O FACA MAI ALES ACUM?!?? ESTE BINE CA VA MENTINETI POZITIA....ORICE SACRIFICIU PENTRU STELEMEAUA SI CAT MAI MULTE LIMBI PENTRU PATRONUL STELEI SI IDOLUL SPIRITUAL AL GSP, OIERUL SEF BECALI GEORGE, UNA DINTRE CELE MAI PROASTE INVENTII ALE MAMEI NATURA!!!! BAFTA !. ... SI VA ROG NU MAI SCOATETI COMENTURILE CARE NU VA CONVIN!!!
Sä speräm mäcar de data asta cä ( tunurile) Moldovenesti vor ...... rata tinta !
Niciodata nu este prea tarziu :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.