Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
baiatul lu directoru `GETAX?
Traiesc prost . Personal m-am dus la building manager si i-am inminat un plic cu bani pentru inundatii si i-au dat lacrimile . Poporul sarb cred ca e un prieten de nadejde dar sunt mai apropiati sufleteste de fostele popoare yugoslave asa ca Romania sa isi vada de Moldova si atit . Sarbii ? Grecii ? Dupa . Dupa Moldova ,Marea neagra e cea mai importanta .
ba eu sunt gymd dar nu am avut ce face, m-au banat de pe contu gymd si normal ca nu puteam sta asa pe bara altfel ca mi-am facut unicul si singuru cont acest de zecs93 care il am din 2013 !!! FCD !!!
Nu o să-ţi vină să crezi, dar una dintre cele mai populare actriţe olandeze e de origine jugoslava (croată).E vorba de dna Tatjana Simic:)
valahul bantuie peste tot
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SI L A RAZBUNAT RAU DE TOT... I A RUPT IN 7..TOT CU AMERICANII IN SPATE..STAI LINISTIT
Nu o vorbesc de rau pentru ca am observat cum colegii ii sar in aparare din te miri ce !! Da. Andries . Tipa nu intelege ca in democratie poti fi ironizat sau chiar jignit mai ales cind esti formator de opinie . Ma bucur ca Maestrul a fst un exempl pentru cei cu inca ceva sange in instalatii . *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mi-a zis A,C.A.B ca te cheama Daniel...am realizat ...cica a fost Valahu sa-l freq...daca ma vede ce scriu sa ma atace ca atunci vad eu ce-i zc..***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
..da' misogini mai sunteţi.Ce aveţi cu doamna în cauza?E o adevărată profesionistă de stil non-moldav.Rece că o nemţoaică sau olandeză:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.