Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Englezii fac spectacol
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
linia de clasament steaua este 6v 4e 5i. vedeti sa nu va duceti la craiova cu 6-6-6!!!
linia de clasament steaua este 6v 4e 5i. vedeti sa nu va duceti la craiova cu 6-6-6!!!
La revedere Steaua, mie cel putin mi-e clar ca asta e drumul de acum incolo. O sa mai vedem din cand in cand cate un meci bun, o sa ne impaunam, iar urmatoarele 3-4 vor fi iar dezastru. Nu vedeti ca asa jucam? Constantza in joc=0. Chiar nu sunt in stare sa faca 3 meciuri bune la rand. Si stiti de ce? Uitati-va la titlul de la primul articol, nenea ala e de vina. Psihicul si moralul sun VARZA! Eu sunt 100% sigur ca pana nu dispare cumva ciobanul, doar asa o sa fie. Antrenorii nu-s de vina!!
chiar imi pare rau....desi e bine pt Dinamo...insa Steaua a fost pur si simplu praf, sa te bata Gaz metan, care era la egalitate de puncte cu tine....e cum se zice NASPA si RUSINOS
pisatule, ai uitat ca steaua nu sa vazut in prima repriza, si in rep 2a am iesit pe contraatac, am avut o gramada de ocazii de gol, cu o asa aparare varza cum e la CEA MAI GALONATA ECHIPA ATARII, TIKI TAKA, ETC, prin parvulescu 2x, munteanu si eric 2x, si cum poti zice ca nam mai iesit din careu ? nu tie rusine, ca tii cu steaua?
voi mucles crapidistilor!
ste dineva cu cat a castigat steaua?
Felicitari Gaz Metan.Stelistii s-au remarcat doar prin urlete la faulturi,care, fie intre noi, 50% nici n-au existat.
Si cand ma gandesc ca toata repriza a II-a 3-4 medieseni, printre care sigur Todea si Buzean au fost pe blat ordinar. Nu mai blocau suturi, centrari, nu sareau la cap in careu.... Nu e suficient de suspecta schimbarea de atitudine de la pauza?
Ulala,ce bucurie! :) echipele 'mari'... vai de capul lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.