Alte știri din fotbal
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Incredibil unde a fost transferat Leo Bolgado » Ioan Varga a confirmat: „S-au semnat actele”
2
Adrian Mutu a numit cei doi jucători care ar face-o pe FCSB favorită la titlu: „Dacă îi iese planul lui Gigi...”
3
Petrolul, rezultat șocant în al doilea amical din Polonia » „Lupii”, UMILIȚI de o echipă de liga a treia
0
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland o duce pe Norvegia în optimile Cupei Mondiale » Urmează șocul cu Brazilia
6
Direct în istorie: Norvegia a așteptat 88 de ani acest moment
0
UEFA a sancționat-o pe Juventus pentru nereguli financiare
0
Bellingham visează să fie următorul James Bond: „Încă nu au găsit unul nou, nu-i așa?”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
la cati bani are becali numai spalare de bani nu facea ... decat daca era f prost
"banii ar putea sa provina din infractiunile comise de clanul camatarilor".....sunteti niste penibili...scrieti ca prostii fara sa aveti nimik concret....la fel si papagalii aia de la DNA...cat despre articol...ati scris cateva randuri fara sa comunicati nimik...nu ma mir ca nu vrea sa se semneze autorul..
ba da de ce toate articolele de investigatii marca GSP nu sunt semnate? de ce de fiecare data cand ei au ceva senzational din culise nu exista autor?:)))))))))) penibililor! va doresc o criza financiara majora secondata de cat mai multe concedieri
ba da de ce toate articolele de investigatii marca GSP nu sunt semnate? de ce de fiecare data cand ei au ceva senzational din culise nu exista autor?:)))))))))) penibililor! va doresc o criza financiara majora secondata de cat mai multe concedieri
"Ar fi reprezentat"..."ar fi putut fi"..."ar fi starnit banuielile"...Aceasta e Procuratura in Romania...Nimic concret,demonstrat pe hartie,fara putere de replica.Eu vreau sa-l priponbiti pe Becali dar nu prin telenovele de genul acestor "banuieli date presei" care de fapt demonstreaza ca nu-s in stare de ceva concret,din 2003 tot bajbaie si-atat,doar produc "suspiciuni"...Prindeti-l odata daca sinteti capabili nu mai aberati in presa ca niste ma
oare justitia romana cind vrea sa-si faca treaba??? bine ca uniunea europeana e cu ochi pe noi.d-ul Basescu si DNA ne tot promite ca vor lua masuri impotriva mafiotilor,nu vedem rezultate.
Interlopule, cum se combina credinta cu camataria??????
de ce va mirati? si parca numai steaua?!
probabil o sa ajunga la racoare si vrea sa traga cat mai multi cu el
e mai mult ca sigur ca acest club de prestigiu functioneaza ca paravan al "marsaviilor" celui ce la achizitionat ...intre altele de fason ..marsav...santaj...neghiob...rusine mare ptr steaua ca trebuie sa trebuiasca sa treaca printr-o perioada "lugubra" cu astfel de conducatori...JJ & Arca lui Noe=argesala, un lingusitor, spurcat=mita, arbitru de nimic...ce a evoluat sub mine...era la tusa....te sperii!(dinamovist)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.