Alte știri din fotbal
Adversarul României, în tribune la Craiova - Botoșani
0
Clubul din România a dat afară toți jucătorii! Explicațiile din comunicatul oficial
0
Indianul care a salvat o fetiță de la înec, invitat special la Craiova - Botoșani: ovaționat în iarbă
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Deschidere de scor în minutul 65
13
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în '90+5!
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: echipele de start
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
PSV - NAC Breda, cu Dennis Man titular: gazdele au deschis scorul
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cum s-a transformat o grupare de suporteri într-o unitate de elită a ...
Libertatea
Daca arbitra Kovacs, Avram, Hategan sau Rusandu, la fel, nu se punea problema invingatoarei, trebuia doar sa fie oponenta Stelei si castigau... prin orice mijloace.
daca arbitra "tudorica fara frica" nu se punea problema invingatoarei... cui i-a venit randul din gasca fcsbuista? coltescu? radu petrescu?
Din cauza unui campionat atat de slab format doar din insolventi si cluburi finantate de primarii, Ciobanul a facut ultimul transfer cu banii acum mult timp, pe Varela.
Numai tudor borfasul, poate arbitra un astfel de meci. Dar lpf trebuie sa comande o masina blindata, sa-l scoata pe mascarici, de pe stadion-ca in Cipru-sa-l arunce in avion cu adresa bucuresti, daca cumva se ingroasa gluma. Fotbal Mafiot, murdar, toxic. O cloaca infecta!
asa este ...e blestemat ...
deocamdata au luat pe bacali,, mustata, mimi bai jegosule
TURMA infectata e varza dar e mentinut artificial in fruntea Mocirlei de placul prostimii
PASIONAT DE FOTBAL? CAUTA PE GOOGLE BLOGUL ALLENATORE
Daca prostia ar fi ilegala,te-ar lua pe tine DNA-ul....
branzatura SA presteaza ilegal in liga 1! DNA face cercetari, vinovatii la puscarie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.