Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, reacție după suspendările lui Bergodi și Cordea: „Nu înțeleg ce a făcut el”
0
Tot ce s-a întâmplat miercuri la Comisia de Disciplină: suspendări și amenzi imense în Superliga
9
Marius Lăcătuș contestă suspendarea lui Bergodi: „Nu mi se pare pedeapsa corectă”
3
Prima reacție a lui Bergodi după suspendarea primită: „Mă simt român”
4
Știri din fotbal internațional
FIFA, gata să ia o măsură fără precedent, după scandalul de rasism din Liga Campionilor
0
Meciul cu Bodo/Glimt, risc de amânare! » Inter a făcut deja sesizare la UEFA + De ce se teme echipa lui Chivu
0
Azi se încheie turul play-off-ului de calificare în „optimile” Ligii Campionilor: echipe de start la primul duel
0
Controversatul Inter-Juventus încă face valuri! Chivu i-a iritat la culme și pe fanii lui Napoli: „Spală-ți gura înainte să vorbești”
0
Lifestyle
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Jucătoarea de pe locul 23 WTA, dezvăluiri incredibile despre academia lui Mouratoglou: „În a treia zi a venit altul! L-am întrebat cine este...”
0
Internaționalul român, escapadă spectaculoasă de Valentine's Day
0
Ce s-a ales din proiectele de cercetare de milioane de euro, conduse de ...
Libertatea
Un pilot ucrainean de drone a făcut o descoperire neașteptată într-un ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Prima reacție a Liei Savonea după decizia CCR privind legea pensiilor ...
Libertatea
pai nu a cerut nimeni nimic deocamdata, asteapta motivarea de la tribunal inainte sa formuleze o oferta
steaua libera ,muhieee jiji
Pai atunci se stie suma pe care o cer generalii !!?? Cat e !??
labahu e reprezentatu' generalilor opincari? ca numa' pe labah l-am vazut zicand ca jeneralii cer 2 mil. pe an
Vor fi spectatori de meserie printre voi.profesionisti, platiti cu banii lui jiji, se va duce de rapa f repede rebeliunea voastra
de ce nu a rezolvat problema cu sigla pana acum ? in 2004 cand a luat sectia de fotbal ,sau in 2011 ,cand stia ca ghenearalii il vor fhuutteee ??? pt ca nu e stelist ,e afacerist ,el habar nu are de intentitatea stelei ,pai el isi punea fular cu dinamo fara jena ,un fariseu incult demaghog care are numai meleone in cap ,,,, ciobane vine nota de plata
Generalii cer 2 mil. pe an pt. stema,nu ca e mult,e enorm.
Gazeta de azi, pardon. Vineri.
In gazeta de maine, confirmari pt ceea ce am spus mai devreme. Astia iar isi fac materiale pe ce scriu eu p-aici, au mai facut vreo 2 stiri in trecut dupa ce am scris eu :).
Parerea mea este ca nu avea ce sa plateasca pt ca el are toate actele in regula ! Acum plateste gura lui aia mare care a deranjat multi cocosati !!! Cat de curand o sa auzi ca sunt anchetati mai multi generali in frunte cu oprea si zisu !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.